نیازمندیها دات نت
آگهی رایگان ثبت نظر آگهی های ویژه
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter

اشتراک در توییتر اشتراک در فیس بوک اشتراک در کلوب اشتراک در گوگل اشتراک در فیسنما

هشدار پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام نیازمندیها :

نیازمندیها هیچگونه منفعت و مسِئولیت در قبال معامله شما ندارد و مسئولیت آن با آگهی دهنده میباشد.

نام آگهی دهنده :
شماره همراه : 09124252535
شماره ثابت : 02188851270
موقعیت : ایران - تهران
آدرس : تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیای شرقی، پ 12، واحد 8
ایمیل :
قیمت : تماس بگیرید
تاریخ ثبت : 1396‬ ‪مهر‬ ‪20‬
تاریخ انقضا : 1397‬ ‪مهر‬ ‪20‬‬
کلمات کلیدی : پیگتیل فیبر نوری, پچکورد فیبر نوری, پیگتیل سینگل مود, پیگتیل مالتی مود, پچکورد سینگل مود, ,
1487

پیگتیل فیبر نوری, پچکورد فیبر نوری, پیگتیل سینگل مود, پیگتیل مالتی مود, پچکورد سینگل مود,

نظرات


نام و نام خانوادگی :  
متن نظر (پرسش) :  
 

فهرست آگهی های مرتبط

دماسنج اتاق سرور دماسنج اتاق کودک دماسنج بیمارستانی دماسنج اتاق سرور دیجیتال رطوبت سنج اتاق سرور دیجیتال دماسنج و رطوبت سنج اتاق سرور دیجیتا...
شرکت زمردازما  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 9353392987     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/27

شركت اتصال شبكه چند منظوره در جهت رضايتمندي شما مشتريان گرامي خدمات ذيل را ارائه مي نمايد - فروش تجهيزات شبكه با برندهاي معتبر شامل انواع كابل ...
etesal_netetesal_net  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 88908189     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/25

شركت اتصال شبكه چند منظوره - امكان سنجي (Site Survey) جهت پروژه هاي وايرلس با استفاده از GPS و نرم افزار مخصوص ژئوگرافي و بازديد از محل و تخمين دكل مورد...
etesal_netetesal_net  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 88908189     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/25

شركت اتصال شبكه چند منظوره در جهت رضايتمندي شما مشتريان گرامي خدمات ذيل را ارائه مي نمايد - توليد و فروش انواع دكل هاي مهاري با قائده G35 و G45 - ***...
etesal_netetesal_net  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/25

سيستم روشنايي 1. توليد انواع چراغ دكل فلزي با شيشه خود رنگ 2. فروش انواع لامپ هاي LED و اسرام 3. فروش انواع چراغ دكل ( حبابي ، دوقلو ، چدني ، چشمك ز...
ir09306444064  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09306444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/24

نصب تجهيزات 1. نصب دكل با قيمت بسيار مناسب و توافقي در سراسر كشور 2. نصاب تجهيزات وايرلس و شبكه بروي دكل هاي مخابراتي 3. نصب انواع چراغ دكل و برق...
ir09306444064  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09306444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/24

- توليد و فروش انواع دكل هاي مهاري با قائده G35 و G45 - دكل G35 فقط 43.000 تومان و دكل G45 48.000 تومان - جهت سفارشات ويژه ارسال دكل به سراسر كشور رايگان مي ...
ir09306444064  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09306444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/24

1. توليد كننده انواع سيم مهار نمره 8 , 6 ...... 2. فروش سيم مهار ايراني و كرهاي خشك جهت نصب دكل هاي مخابراتي 3. فروش انواع مهاركش ، گوشواره ، صفحه تعادل ...
ir09306444064  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09306444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/24

فروش انواع آداپتور سوئیچینگ و معمولی با ولتاژ و آمپرهای مختلف جهت انواع دستگاه های مخابراتی – الکترونیکی و غیره ... آداپتور 3/3 ولت – 5/4 ولت – 5 ول...
ir09306444064  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09306444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/24

مجموعه فنی و مهندسی نعیمی یکی از تولیدکنندگان انواع سازه های فلزی و دکل های مخابراتی در ایران می باشد. این مجموعه آمادگی خود را جهت تولید ، فروش...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/24

تولید انواع چراغ سر دکل چراغ سر دکل معمولی کابلی با بدنه پلاستیکی و فلزی آلمینیومی چراغ سر دکل معمولی کابلی چشمک زن با بدنه فلزی به همراه فتوس...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/24

 نصب فونداسیون برای انواع دکل های خود ایستا – دکل های منوپل – دکل های مهاری و انواع پایه های فلزی  اجرای فونداسیون سطحی و عمقی برای انواع دک...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/24

• مشاوره و بازديد و اجراي سيستم ارت و چاه ارت جهت دكلها - ساختمانها – كارخانجات – اتاق سرور – بيمارستانها - متناسب با كاربري و مقدار اهم درخواس...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/24

مجموعه فنی مهندسی نعیمی با داشتن کارگاه صنعتی و با داشتن نیروی فنی مجرب و متعهد مطابق با تکنولوژی و استانداردهای بین المللی و روز در دنیا ، آماد...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/24

آیا به اتفاق ناگوار و فاجعه آمیز سقوط دکل بروی پشت بام خود فکر کرده اید ؟ آیا به صدمات و زیان های مالی و جانی بر اثر سقوط و افتادن دکل فکر نموده ا...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/24

Pages :  
1 2 3 4 5  ... 40


هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .

ربات تلگرامی سایت نیازمندیها دات نت