نیازمندیها دات نت
آگهی رایگان ثبت نظر آگهی های ویژه
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter

اشتراک در توییتر اشتراک در فیس بوک اشتراک در کلوب اشتراک در گوگل اشتراک در فیسنما

هشدار پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام نیازمندیها :

نیازمندیها هیچگونه منفعت و مسِئولیت در قبال معامله شما ندارد و مسئولیت آن با آگهی دهنده میباشد.

نام آگهی دهنده :
شماره همراه : 09124252535
شماره ثابت : 02188851270
موقعیت : ایران - تهران
آدرس : تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیای شرقی، پ 12، واحد 8
ایمیل :
قیمت : تماس بگیرید
تاریخ ثبت : 1396‬ ‪مهر‬ ‪20‬
تاریخ انقضا : 1397‬ ‪مهر‬ ‪20‬‬
کلمات کلیدی : پیگتیل فیبر نوری, پچکورد فیبر نوری, پیگتیل سینگل مود, پیگتیل مالتی مود, پچکورد سینگل مود, ,
1408

پیگتیل فیبر نوری, پچکورد فیبر نوری, پیگتیل سینگل مود, پیگتیل مالتی مود, پچکورد سینگل مود,

نظرات


نام و نام خانوادگی :  
متن نظر (پرسش) :  
 

فهرست آگهی های مرتبط

ارتباط نگار پويا بزرگترین وارد کننده محصولات وایرلس Ubiquiti & Mikrotik اصلی با یک سال گارانتی تعویض در ایران ارائه دهنده انواع محصولات Mikrotik: RB433AH 433AH...
pooyaco1981  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪12/05

سيستم روشنايي 1. توليد انواع چراغ دكل فلزي با شيشه خود رنگ 2. فروش انواع لامپ هاي LED و اسرام 3. فروش انواع چراغ دكل ( حبابي ، دوقلو ، چدني ، چشمك زن...
pooyaco1981  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪12/05

گروه فنی و مهندسی ارتباط نگار پويا ارائه دهنده انواع سيستم هاي نظارتي و حفاظتي اعم از مشاوره، طرح، اجرا و فروش 1. فروش دوربین هاي مدار بسته (CCTV)و...
pooyaco1981  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪12/05

شركت ارتباط نگار پويا به منظور ارائه تجهيزات و خدمات در زمينه شبكه هاي وايرلس (Wireless) و سيمي Wierd در نظر دارد تجهيزات و خدمات حرفه اي و خاصي را با قي...
pooyaco1981  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪12/05

شركت ارتباط نگار پويا به منظور ارائه تجهيزات و خدمات در زمينه شبكه هاي كامپيوتري اقدام به وارد كردن و توزيع انواع آداپتور ، poe و همچنين پاور ما...
pooyaco1981  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪12/05

شركت ارتباط نگارپويا یکی از بزرگترین تولید کنند گان دکل های مخابراتی در ایران می باشد.این شرکت با داشتن کارگاه صنعتی و با داشتن نیروی فنی مجرب و...
pooyaco1981  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪12/05

فروش تجهیزات شبکه و وایرلس ubnt,cisco,mikrotik,netis,lansan,d-link, takaya ((ما به همراه تیم فنی و یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش در خدمت شما می باشیم)) ===================...
بهروز قادری  ،  ایران - فارس  ،  تلفن : 09173186686     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪12/05

فروش تجهیزات شبکه و وایرلس ubnt,cisco,mikrotik,netis,lansan,d-link, takaya ((ما به همراه تیم فنی و یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش در خدمت شما می باشیم)) ===================...
بهروز قادری  ،  ایران - فارس  ،  تلفن : 09173186686     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪12/05

فروش تجهیزات شبکه و وایرلس ubnt,cisco,mikrotik,netis,lansan,d-link, takaya ((ما به همراه تیم فنی و یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش در خدمت شما می باشیم)) ===================...
بهروز قادری  ،  ایران - فارس  ،  تلفن : 09173186686     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪12/05

دماسنج اتاق سرور دماسنج اتاق کودک دماسنج بیمارستانی دماسنج اتاق سرور دیجیتال رطوبت سنج اتاق سرور دیجیتال دماسنج و رطوبت سنج اتاق سرور دیجیتا...
شرکت زمردازما  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 9353392987     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪12/05

پذیرش سفارش واردات سیسکو دست دوم و نو انتخاب با شما و تامین قطعات ، تضمین خدمات ، گارانتی حقیقی ، خدمات پس از فروش و مشاوره رایگان از ما برای ...
*شرکت هاناتل*  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121332607     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪11/29

انواع بردها و روتر بردهای میکروتیک Mikrotik ,پاور استیشن ubnt ,یوبی ان تی- یوبی کوئیتی - نانو استیشن- لوکو ام 5 Nano Station Loco M5 - نانو بریج - M5 22db ایر گریدAir gride...
*شرکت هاناتل*  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121332607     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪11/29

برای خرید و فروش دیسلم کارکرده و نو و همچنین تجهیزات مخابراتی خود با ما تماس بگیرید و این شرکت آماده همکاری با شما جهت واردات تجهیزات مخابراتی ن...
*شرکت هاناتل*  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121332607     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪11/29

مودم های G.SHDSL جهت برقراری ارتباطات نقطه به نقطه و نقطه به چند نقطه بر روی بستر زوج سیم جهت انتقال پروتکل های Ethernet,E1,V.35 شرکت کادنت نماینده فروش م...
*شرکت هاناتل*  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121332607     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪11/29

شرکت کادنت با بیش از یک دهه فعالیت و تجربه در زمینه IT و تعمیرات افتخار این را دارد که در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد .... تعمیر dslam تعمیر dslam تعمی...
*شرکت هاناتل*  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121332607     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪11/29

Pages :  
1 2 3 4 5  ... 37


هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .

ربات تلگرامی سایت نیازمندیها دات نت