نیازمندیها دات نت
آگهی رایگان ثبت نظر آگهی های ویژه
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
اطلاعات سایت حذف گردید
اشتراک در توییتر اشتراک در فیس بوک اشتراک در کلوب اشتراک در گوگل اشتراک در فیسنما

هشدار پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام نیازمندیها :

نیازمندیها هیچگونه منفعت و مسِئولیت در قبال معامله شما ندارد و مسئولیت آن با آگهی دهنده میباشد.

این آگهی منقضی و به آرشیو منتقل شده است. ( اطلاعات ارتباط قابل نمایش نیست )
1518

پیگتیل فیبر نوری, پچکورد فیبر نوری, پیگتیل سینگل مود, پیگتیل مالتی مود, پچکورد سینگل مود,

نظرات


نام و نام خانوادگی :  
متن نظر (پرسش) :  
 

فهرست آگهی های مرتبط

شبکه پالیس ( دنیای تجهیزات شبکه ) شبکه پالیس تأمین و فروش تجهیزات کلی شبکه و وایرلس در ایران شبکه پالیس با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و متخ...
بهزاد چکاوک  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09010565768     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

شبکه پالیس (دنیای تجهیزات شبکه) اجراي تضميني پروژه های شبکه و لينک هاي وايرلس اجراي دقيق لينک هاي وايرلس با کيفيت بالا و 100% تضميني مشاوره راي...
بهزاد چکاوک  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09010565768     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

شبکه پالیس (دنیای تجهیزات شبکه) " شبکه پالیس " کاملترین مرکز فروش انواع آنتن های وایرلس مفتخر است انواع آنتنهای وایرلس را با بهترین قیمت به شم...
بهزاد چکاوک  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09010565768     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

شبکه پالیس (دنیای تجهیزات شبکه) شبکه پالیس فروش تجهیزات و محصولات UBNT یو بی کوئیتی Ubiquiti شامل : پاور استیشن 5 : (Power Station 5 ( ps5 پاور استیشن 2 :( ps2 ( Stat...
بهزاد چکاوک  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09010565768     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

شبکه پالیس (دنیای تجهیزات شبکه) • شبکه پالیس فروش ویژه تجهیزات و محصولات ميکروتيک Mikrotik در ایران • کليه تجهیزات و محصولات ميکروتيک Mikrotik ب...
بهزاد چکاوک  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09010565768     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

شبکه پالیس (دنیای تجهیزات شبکه) " شبکه پالیس " نماینده رسمی فروش آنتن های دلتالینک Deltalink در ایران فروش انواع آنتن های دلتا لینکdelta link آنتن های ...
بهزاد چکاوک  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09010565768     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

شبکه پالیس (دنیای تجهیزات شبکه) " شبکه پالیس " فروش ویژه آنتن های وایلینک WiLink فروش انواع آنتن های وای لینکWi Link آنتن های وایلینک WiLink آنتن های و...
بهزاد چکاوک  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09010565768     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

شبکه پالیس (دنیای تجهیزات شبکه) شبکه پالیس نماینده رسمی شرکت وایز نتورک WIS Networks در ایران شبکه پالیس فروش کلیه محصولات وایز نتورک WIS Networks شامل : ...
بهزاد چکاوک  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09010565768     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

شبکه پالیس ( دنیای تجهیزات شبکه ) شبکه پالیس نماینده رسمی فروش رک های اچ پی آسیا HP Asia با نام تجاری HPA در ایران فروش رک ، فروش رک سرور ، فروش رک...
بهزاد چکاوک  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09010565768     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

مجموعه فنی و مهندسی نعیمی یکی از تولیدکنندگان انواع سازه های فلزی و دکل های مخابراتی در ایران می باشد. این مجموعه آمادگی خود را جهت تولید ، فروش...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

تولید انواع چراغ سر دکل چراغ سر دکل معمولی کابلی با بدنه پلاستیکی و فلزی آلمینیومی چراغ سر دکل معمولی کابلی چشمک زن با بدنه فلزی به همراه فتوس...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

 نصب فونداسیون برای انواع دکل های خود ایستا – دکل های منوپل – دکل های مهاری و انواع پایه های فلزی  اجرای فونداسیون سطحی و عمقی برای انواع دک...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

• مشاوره و بازديد و اجراي سيستم ارت و چاه ارت جهت دكلها - ساختمانها – كارخانجات – اتاق سرور – بيمارستانها - متناسب با كاربري و مقدار اهم درخواس...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

مجموعه فنی مهندسی نعیمی با داشتن کارگاه صنعتی و با داشتن نیروی فنی مجرب و متعهد مطابق با تکنولوژی و استانداردهای بین المللی و روز در دنیا ، آماد...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

آیا به اتفاق ناگوار و فاجعه آمیز سقوط دکل بروی پشت بام خود فکر کرده اید ؟ آیا به صدمات و زیان های مالی و جانی بر اثر سقوط و افتادن دکل فکر نموده ا...
پیمان نعیمی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124444064     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/24

Pages :  
1 2 3 4 5  ... 34


هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .

ربات تلگرامی سایت نیازمندیها دات نت