نیازمندیها دات نت
آگهی رایگان ثبت نظر آگهی های ویژه
در چهارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون ابزارهای مالی نوین مصوب 1388 مجلس شورای اسلامی ایران و با توجه به لغو تحریمها علیه ایران، سندیکائی از بانکهای خارجی از طریق نمایندگی قفقاز بخشی از منابع خود را در اختیار پروژه های با ریسک پائین ایرانی قرارمیدهند.

شرایط آگهی:

1- وثیقه نیاز نیست و خود پروژه و آورده های آن بعنوان پشتوانه تامین مالی میباشد.
2- سود سالیانه بسته به پروژه از سالیانه دو درصد به اضافه نرخ رسمی ارز پایه مبادلات بین بانکی(نرخ بانک مرکزی، نرخ یوریبور لندن، نرخ لایبور لندن)، به صورت موردی و بر اساس ریسک پروژه و طرح توجیهی بررسی و اعلام خواهد شد.
3- کارمزد ما دو درصد که آخر هر سال مالی پرداخت خواهد شد.
4- متقاضی باید درصدی از آورده خود را که از ده میلیارد ریال کمتر نخواهد بود بصورت نقدی درحساب بانکی خودش موجود داشته باشد یا از بانکهای ایرانی وام گرفته گواهی سپرده ارائه کند.
5- به هیچ واسطه یا رابط پاسخ داده نمیشود و خود متقاضی یا وکیل وی با ارائه وکالت نامه رسمی میتوانند پرونده را پیگیری نمایند.
6- افراد سیاسی و امنیتی یا رابطین آنها حق درخواست وام ندارند، هر فردی ادعا کند با چنین افرادی ارتباط دارد از فهرست متقاضیان حذف خواهد شد.
7- متقاضی یا وکیل وی مسئول اخذ مجوزهای مربوطه از جمله مجوزهای سازمان سرمایه گذاری خارجی، وزارت اقتصادی ، بانک مرکزی ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار ، و کلیه مجوزهای دولتی ایران میباشد.
8- هر گونه پیشنهاد و درخواست رشوه یا حق السهم غیر منطقی مابین متقاضیانی که با هم شریک هستند منجر به رد درخواست میگردد.
9- وام بصورت ریالی یا ارزی قابل تامین میباشد.
10- خلاصه طرح توجیهی (خلاصه مدیریتی یا Executive summary ) باید در حد اکثر ده صفحه تهیه و بهمراه فرم تکمیل شده بصورت ایمیل ارسال گردد
11- از پذیرش طرح های توجیهی طولانی و مدارک زیاد خود داری خواهد گردید.
12- خلاصه طرح باید به زبان انگلیسی تهیه شده و متقاضی یا وکیل وی آشنا به زبان انگلیسی باشد.
13- حد اقل مبلغ مورد نیاز پروژه نباید از صد میلیارد ریال کمتر باشد و سقف حد اکثری ندارد.
14- متقاضی میتواند بعد از دریافت وام، سهم خود از پروژه را واگذار نموده و با برداشت مبلغ نقد از پروژه خارج شود. و وام دهنده متقاضی را تا آخر پروژه مدیون نگه نمیدارد.
15- ارزش کلیه آورده ها اعم از نقد و غیر نقد منقول و غیر منقول، مشهود و نامشهود باید توسط متقاضی به تایید حسابرسین مورد تایید وام دهنده برسد.
16- بانک عامل (بانکی که متقاضی در آن حساب داشته و وام به آن حساب واریز میگردد)، بانک امین (بانکی که به هزینه کرد پروژه نظارت میکند) و سایر ارکان پروژه باید صلاحیت آن به تایید وام دهنده برسد و شرط تایید بانک مرکزی یا دولت ایران دلیل بر تایید وام دهنده نمیباشد.
17- صلاحیت پیمانکاراجرا کننده پروژه باید به تایید وام دهنده برسد و رتبه بندی پیمانکار توسط دولت ایران ملاک احراز صلاحیت پیمانکار نمیباشد.
18- کلیه امور بیمه سرمایه گذاری و بیمه مسئولیت به عهده متقاضی میباشد.
19- بسته به ساختار مالی پروژه که مشاور متقاضی تهیه میکند، ممکن است سود و کارمزد جمعا تا یک درصد در سال نیز برسد.
20- دوره زمانی برداشت ، استراحت و بازپرداخت از حد اقل یک سال تا حد اکثر بیست سال و بیشتر بسته به ساختار مالی که مشاور متقاضی تعریف کرده است میتواند باشد (در صورتی که متقاضی مشاور متخصص در این زمینه نداشته باشد ما مشاورین متخصص و با تجربه معرفی خواهیم کرد).
21- قبل از انعقاد قرارداد هر گونه درخواست جلسه و صحبتهای بیخود و وقت گیر بدون نتیجه یا درخواست راهنمائی و مشاوره رایگان جهت تکمیل مدارک بدون عقد قرارداد مشاوره چه در دفتر متقاضی چه در دفتر تامین مالی کننده منجر به رد درخواست خواهد گردید.
22- منظور از بدون تعهد پرداخت عبارت حقوقی Non-Recourse به معنی بدون حق رجوع است که در این گونه موارد در صورتی که پروژه به مشکل یا ورشکستگی یا زیان دهی منجر شود، متقاضی مسئولیتی بابت پرداخت اصل و سود سرمایه ندارد و اموال و دارائیهای شخصی متقاضی توقیف نمیشوند.
23- همچنین عدم تعهد بازپرداخت بدین معنی است که به فاصله چند ماه بعد از تامین منابع مالی ، متقاضی میتواند آورده نقد و غیر نقد، مشهود و نامشهود، منقول و غیر منقول خود را که ارزش آن به تایید حسابرسین معتمد وام دهنده رسیده است، به همراه سود و ارزش افزوده حاصل از تامین مالی، بصورت نقد برداشت نموده و از پروژه خارج گردد.
24- نماینده فعال از سراسر ایران پذیرفته میشود.

مشخصات تماس آگهی:

موبایل (تلگرام، وایبر ، لاین ، ایمو ، واتس آپ ) : +995555939208
تلفن ثابت: +9953220660999
آدرس نمایندگی خاورمیانه حوزه دریای خزر و قفقاز :
گرجستان ، شهر تفلیس ، مجتمع کارواسلا ، واحد C505
اسکایپ : raov.aryan
ایمیل : info@enerib.com
سایت : www.enerib.com
اطلاعات سایت حذف گردید
اشتراک در توییتر اشتراک در فیس بوک اشتراک در کلوب اشتراک در گوگل اشتراک در فیسنما

هشدار پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام نیازمندیها :

نیازمندیها هیچگونه منفعت و مسِئولیت در قبال معامله شما ندارد و مسئولیت آن با آگهی دهنده میباشد.

این آگهی منقضی و به آرشیو منتقل شده است. ( اطلاعات ارتباط قابل نمایش نیست )
553

وثيقه نياز نيست خود پروژه آورده هاي آن بعنوان پشتوانه تامين مالي سود ساليانه بسته به پروژه ساليانه دو درصد به اضافه نرخ رسمي ارز پايه مبادلات بين بانکي کارمزد ما دو درصد

نظرات


نام و نام خانوادگی :  
متن نظر (پرسش) :  
 

فهرست آگهی های مرتبط

● سند و وثیقه ملکی از میلیون تا میلیارد ○ سند حومه تهران ● سند شهرستان ○جهت کلیه مراجع قضایی : دادسرا، دادگاه ، تعزیرات ، .... ۰۲۱-۲۲۹۰۵۸۶۳.
k  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09101923725     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪08/13

●ضامن کارمند با حکم کارگزینی و فیش حقوقی ○ صرفا جهت کلیه دادگاهها و دادسراهای تهران . ■ ضمانت دانشجویی . فوری ۰۲۱-۲۲۹۰۵۸۶۳ .
elka  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09101923725     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪08/13

فروش پروانه داروخانه منطقه 70 امتیازی فاصله یک ساعته تا تهران، صندوق روزانه 3م و بیمه 7 م 5 سال سابقه، تک داروخانه، طرف قرارداد با بیمه های تام...
دارودرمان  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09360328498     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪06/09

موسسه ثبت شتاب مجری مستقیم کلیه خدمات ثبتی میباشد و در زمینه های ثبت شرکت , ثبت برند , تغییرات و تصمیمات شرکت , کارت بازرگانی و جواز تاسیس و طرح صن...
فرهاد بنی انسان  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : ۰۹۱۲۸۴۰۲۰۱۲     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪09/21

اگر به دنبال تهیه و اخذ وام ساخت مسکن و تسهیلات بانکی در کوتاه ترین زمان هستید و در مراجعات مختلف به بانکها و موسسات مالی اعتباری نتوانسته اید ن...
مهندس عراقی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09350799429     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪09/05

آیا به دنبال تهیه و اخذ وام بانکی فوری و تسهیلات بانکی در کوتاه ترین زمان هستید ؟؟؟؟ کافیست به سایت ایران وام مراجعه و در صورتیکه شرایط و مدارک ...
مهندس عراقی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09350799429     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪09/05

ماشین سازی غرب سازنده دستگاه تولید فیلتر هوا خط تولید فیلتر هوا pu.طراح و فروشنده خط تولید فیلتر هوای اتومبیل با کیفیتی برتر.جهت مشاهده ماشین آل...
ماشین سازی غرب   ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09905596514     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪11/27هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .

ربات تلگرامی سایت نیازمندیها دات نت