نیازمندیها دات نت
صنعتصنعت خدماتخدمات املاکاملاک آموزشآموزش وسایل نقلیهوسایل نقلیه کامپیوترکامپیوتر لوازملوازم ساختمانیساختمانی مسافرتیمسافرتی پزشکیپزشکی دام و زرعدام و زرع بازار کاربازار کار بازرگانیبازرگانی ارتباطاتارتباطات سایرسایر
رزرو مستقیم هتل, پرواز خارجی, هرمس توريست,هتل هاي ارزان خارجي,رزرو پروازهاي خارجي,مقايسه هتل ها,رزرو مستقيم هتل,خدمات ويزا,جستجوي آنلاين هتل ,پروازهاي سوتو,هتل هاي تخفيف دار, ویزای شنگن رزرو آنلاین
آجر دکوراتیو,آجر دکوراتیو مصنوعی
ربات تلگرامی نیازمندیها دات نت
آگهی رایگان ثبت نظر آگهی های ویژه
فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635
آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3
=================================================
فیبر نوری مالتی مود MM به سه صورت عرضه می گردد:
فیبر نوری OM1
فیبر نوری OM2
فیبر نوری OM3
که در این بین OM3 در طول 300 متر قابلیت انتقال دیتا را بر روی پهنای باند 10G را دارا می¬باشد.
==============================================
آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3 با مشخصات ذیل می باشد:
1- پچ کورد 1 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
2- پچ کورد 2 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
3- پچ کورد 3 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
4- پچ کورد 5 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
5- پچ کورد 10 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
6- پچ کورد 15 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
7- پچ کورد 1 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
8- پچ کورد 2 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
9- پچ کورد 3 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
10- پچ کورد 5 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
11- پچ کورد 10 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
12- پچ کورد 15 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC

13- پچ کورد 1 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
14- پچ کورد 2 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
15- پچ کورد 3 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
16- پچ کورد 5 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
17- پچ کورد 10 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
18- پچ کورد 15 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
==============================================
محصولات فیبر و تجهیزات پسیو آلما شبکه به قرار زیر می باشد:
انواع فیبر نوری خاکی OM3 – فیبر نوری خاکی کورنینگ – فیبر نوری Corning – فیبر نوری خاکی – پچ کورد فیبر نوری – پچ پنل فیبر نوری – فیبر نوری OM3 – فیبر 12Core برند Corning – تجهیزات فیبر نوری OM3 – پیگ تیل OM3 آلمانی – پچ پنل 12 پورت فیبر نوری – پچ پنل 24 Duplex فیبر نوری – کابل شبکه لگراند – لگراند – محصولات OM3 – تجهیزات OM3 – فیبر نوری مالتی مود OM3
سایر محصولات آلما شبکه:
آلما شبکه علاوه بر محصولات پسیو رنج کاملی از نرم افزارهای کمپانی Symantec را ارائه می نماید:
لایسنس سیمانتک - پایین ترین قیمت لایسنس سیمانتک - پایین ترین قیمت لایسنس سیمانتک - لایسنس اصلی سیمانتک - تشخیص اصالت سیمانتک- آنتی ویروس - آنتی ویروس تحت شبکه - تجهیزات شبکه - آنتی ویروس Nod32 - آنتی ویروس مایکروسافت - آنتی ویروس آویرا - آنتی ویروس رایگان - آنتی ویروس اندروید - آنتی ویروس آنلاین - آنتی ویروس دانلود - آنتی ویروس نود 32 - آنتی ویروس سیمانتک - آنتی ویروس سیمانتک 2013 - آنتی ویروس سیمانتک 2012 - آپدیت آنتی ویروس سیمانتک - آنتی ویروس Symantec- آموزش آنتی ویروس سیمانتک - آپدیت آنتی ویروس سیمانتک Symantec Antivirus - سایت آنتی ویروس سیمانتک - دانلود آنتی ویروس سیمانتک - نمایندگی سیمانتک در ایران - نماینده سیمانتک در تهران
===================================
وبسایت های شرکت آلما شبکه:
www.almanet.ir
www.trunking.ir
www.legrand-alma.com
تلفکس: 66419334 – 66932635 – 66932688
ایمیل جهت دریافت اطلاعات و تماس با آلما شبکه: info@almanet.ir
Telegram.me/alma_network
www.instagram.com/almanet.ir



اشتراک در توییتر اشتراک در فیس بوک اشتراک در کلوب اشتراک در گوگل اشتراک در فیسنما

هشدار پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام نیازمندیها :

نیازمندیها هیچگونه منفعت و مسِئولیت در قبال معامله شما ندارد و مسئولیت آن با آگهی دهنده میباشد.

نام آگهی دهنده :
شماره همراه : 66419334 – 66932635 – 66932688
شماره ثابت : 66419334 – 66932635 – 66932688
موقعیت : ایران - تهران
آدرس : تهران،خیابان کارگر شمالی،خیابان نصرت،نرسیده به جمالزاده شمالی،نبش کوچه بنده ای،پلاک 2،طبقه چهارم، واحد 17
ایمیل :
تاریخ ثبت : 1395‬ ‪آبان‬ ‪06‬
تاریخ انقضا : 1396‬ ‪آبان‬ ‪05‬‬
کلمات کلیدی : پچ کورد فیبر نوری, ,
34

پچ کورد فیبر نوری ,

نظرات


نام و نام خانوادگی :  
متن نظر (پرسش) :  
 

فهرست آگهی های مرتبط

دماسنج اتاق سرور دماسنج اتاق کودک دماسنج بیمارستانی دماسنج اتاق سرور دیجیتال رطوبت سنج اتاق سرور دیجیتال دماسنج و رطوبت سنج اتاق سرور دیجیتا...
شرکت زمردازما  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 9353392987     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/28

انواع کابل شبکه لگراند || 66932635 کابل شبکه لگراند لگراند در ایران (کابل شبکه) آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل شبکه ( لگراند، اشنایدر، نگزنس، نی...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

داکت صد در پنجاه || 66932635 کانال pks – ترانکینگ pks || 66932635 آلما شبکه نمایندگی کانال pks برای اطلاع از لیست قیمت انواع کانال pks با واحد مهندسی فروش، شر...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

Network Rack || رک شبکه || 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع رک شبکه، رک 9 یونیت، رک دیواری، رک سرور، رک شبکه، رک اسیتاده، رک پایا سیستم، رک مزدک، رک 9 یون...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

فروش کابل شبکه|| 66932635 کابل شبکه لگراند کابل شبکه نگزنس کابل شبکه با قیمت های پایین (بلدن و کی نت knet) Belden Cable فروش انواع کابل بلدن کابل شبکه بلد...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

آنتی ویروس سیمانتک|| 66932635 نمایندگی آنتی ویروس سیمانتک در ایران Iran Symantec Representative آلما شبکه ارائه کننده انواع آنتی ویروس سیمانتک آنتی ویروس Symante...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

نمایندگی سیمانتک در ایران|| 66932635 Symantec Protection Suit 4.0 آلما شبکه نمایندگی سیمانتک در ایران Symantec Representative کمپانی سیمانتک به عنوان بزرگترین و قدیمی تر...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

فروش آنتی ویروس سیمانتک|| 66932635 آلما شبکه ارائه کننده نرم افزار های اوریجینال سیمانتک با لایسنس معتبر همراه با 60 روز تست رایگان Trial Version Symantec Endpoi...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

مناسب ترین قیمت آنتی ویروس سیمانتک در ایران || 66932635 آلما شبکه ارائه کننده نرم افزار های اورجینال سیمانتک با لایسنس معتبر همراه با 60 روز تست رایگ...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

نمایندگی سیمانتک در تهران|| 66932635 Symantec Endpoint Protection از ویژگی های این آنتی ویروس می توان به موارد زیر اشاره کرد: Multi-Layered Protection Generic Exploit Blocking Application...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

ایران سیمانتک|| 66932688 آلما شبکه رارائه کننده انواع لایسنس سیمانتک در ایران نمایندگی سیمانتک در ایران – نماینده سیمانتک در ایران Symantec Endpoint Protect...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

آلما شبکه ارائه کننده کف کاذب لگراند – نمایندگی لگراند || آلما شبکه || کف کاذب لگراند || 66419334 || Soluflex آخرین تکنولوژی معرفی شده شرکت لگراند فرانسه ...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

قیمت رک شبکه || 66932635 آلما شبکه نمایندگی رک پایا سیستم: ALMANET.IR آلما ارائه کننده رک شبکه و متعلقات. آلما مفتخر است کلیه تجهزات رک را به مشتریان عزیز...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

رک دیواری || 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع رک دیواری رک 9 یونیت عمق 60 (رک دیواری) رک 9 یونیت عمق 45 (رک دیواری) رک 9 یونیت عمق 35 (رک دیواری) رک 7 یو...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

قیمت تجهیزات لگراند|| 66932635 تجهیزات پسیو شبکه شامل کابل شبکه، کابل شبکه Cat6، پچ پنل، کیستون ها و پچ کورد می باشد. آلما شبکه ارائه کننده کلیه تجهی...
آلماشبکه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688     تاریخ بروزرسانی : ‪1395‬/‪12/25

Pages :  
1 2 3 4 5  ... 36


هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .

ربات تلگرامی سایت نیازمندیها دات نت