نیازمندیها دات نت
آگهی رایگان ثبت نظر آگهی های ویژه
فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635
آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3
=================================================
فیبر نوری مالتی مود MM به سه صورت عرضه می گردد:
فیبر نوری OM1
فیبر نوری OM2
فیبر نوری OM3
که در این بین OM3 در طول 300 متر قابلیت انتقال دیتا را بر روی پهنای باند 10G را دارا می¬باشد.
==============================================
آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3 با مشخصات ذیل می باشد:
1- پچ کورد 1 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
2- پچ کورد 2 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
3- پچ کورد 3 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
4- پچ کورد 5 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
5- پچ کورد 10 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
6- پچ کورد 15 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
7- پچ کورد 1 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
8- پچ کورد 2 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
9- پچ کورد 3 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
10- پچ کورد 5 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
11- پچ کورد 10 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
12- پچ کورد 15 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC

13- پچ کورد 1 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
14- پچ کورد 2 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
15- پچ کورد 3 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
16- پچ کورد 5 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
17- پچ کورد 10 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
18- پچ کورد 15 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
==============================================
محصولات فیبر و تجهیزات پسیو آلما شبکه به قرار زیر می باشد:
انواع فیبر نوری خاکی OM3 – فیبر نوری خاکی کورنینگ – فیبر نوری Corning – فیبر نوری خاکی – پچ کورد فیبر نوری – پچ پنل فیبر نوری – فیبر نوری OM3 – فیبر 12Core برند Corning – تجهیزات فیبر نوری OM3 – پیگ تیل OM3 آلمانی – پچ پنل 12 پورت فیبر نوری – پچ پنل 24 Duplex فیبر نوری – کابل شبکه لگراند – لگراند – محصولات OM3 – تجهیزات OM3 – فیبر نوری مالتی مود OM3
سایر محصولات آلما شبکه:
آلما شبکه علاوه بر محصولات پسیو رنج کاملی از نرم افزارهای کمپانی Symantec را ارائه می نماید:
لایسنس سیمانتک - پایین ترین قیمت لایسنس سیمانتک - پایین ترین قیمت لایسنس سیمانتک - لایسنس اصلی سیمانتک - تشخیص اصالت سیمانتک- آنتی ویروس - آنتی ویروس تحت شبکه - تجهیزات شبکه - آنتی ویروس Nod32 - آنتی ویروس مایکروسافت - آنتی ویروس آویرا - آنتی ویروس رایگان - آنتی ویروس اندروید - آنتی ویروس آنلاین - آنتی ویروس دانلود - آنتی ویروس نود 32 - آنتی ویروس سیمانتک - آنتی ویروس سیمانتک 2013 - آنتی ویروس سیمانتک 2012 - آپدیت آنتی ویروس سیمانتک - آنتی ویروس Symantec- آموزش آنتی ویروس سیمانتک - آپدیت آنتی ویروس سیمانتک Symantec Antivirus - سایت آنتی ویروس سیمانتک - دانلود آنتی ویروس سیمانتک - نمایندگی سیمانتک در ایران - نماینده سیمانتک در تهران
===================================
وبسایت های شرکت آلما شبکه:
www.almanet.ir
www.trunking.ir
www.legrand-alma.com
تلفکس: 66419334 – 66932635 – 66932688
ایمیل جهت دریافت اطلاعات و تماس با آلما شبکه: info@almanet.ir
Telegram.me/alma_network
www.instagram.com/almanet.ir



اشتراک در توییتر اشتراک در فیس بوک اشتراک در کلوب اشتراک در گوگل اشتراک در فیسنما

هشدار پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام نیازمندیها :

نیازمندیها هیچگونه منفعت و مسِئولیت در قبال معامله شما ندارد و مسئولیت آن با آگهی دهنده میباشد.

نام آگهی دهنده :
شماره همراه : 66419334 – 66932635 – 66932688
شماره ثابت : 66419334 – 66932635 – 66932688
موقعیت : ایران - تهران
آدرس : تهران،خیابان کارگر شمالی،خیابان نصرت،نرسیده به جمالزاده شمالی،نبش کوچه بنده ای،پلاک 2،طبقه چهارم، واحد 17
ایمیل :
تاریخ ثبت : 1395‬ ‪آبان‬ ‪06‬
تاریخ انقضا : 1396‬ ‪آبان‬ ‪05‬‬
کلمات کلیدی : پچ کورد فیبر نوری, ,
70

پچ کورد فیبر نوری ,

نظرات


نام و نام خانوادگی :  
متن نظر (پرسش) :  
 

فهرست آگهی های مرتبط
مرکز فروش تجهیزات شبکه سیسکو cisco
مرکز فروش تجهیزات شبکه سیسکو cisco روح الله صدیق تلفن : 09121273020
Niazmandiha.net/ads/87466.html
نیازمندیهای همشهری نیازمندیها 87466

دماسنج اتاق سرور دماسنج اتاق کودک دماسنج بیمارستانی دماسنج اتاق سرور دیجیتال رطوبت سنج اتاق سرور دیجیتال دماسنج و رطوبت سنج اتاق سرور دیجیتا...
شرکت زمردازما  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 9353392987     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪07/01

Sys با توجه به سابقه و اعتبار مارک بلدن در ایران و باعنایت به این مهم که اعتبار و کیفیت اصلی کالا یکی از اصولی ترین موضوعات در انتخاب کابل های شبک...
مهناز افشار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

Sys شرکت IBC بهترین قیمت محصولات بلدن ،سریعترین ارائه کننده محصولات بلدن و ارائه کننده با کیفیت ترین و ارزانترین کابل بلدن با قیمت کاملا رقابتی د...
مهناز افشار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

SYS فروش پچ کورد برندرکس عمده فروش برندرکس پچ پنل برندرکس اصل وارد کننده پچ کوردهای برندرکس هولوگرام دار با ضمانت تلفن تماس: تهران 88951117 - تهران 8...
مهناز افشار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

SYS طبقه بندی محصولات برندرکس برخی از محصولات برندرکس برای آشنایی بیشتر شما عزیزان به صورت طبقه بندی شده در زیر آمده است : محصولات Cat5e -کابل شب...
مهناز افشار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

SYS نمایندگی محصولات پسیو شبکه برندرکس Brand-Rex برندرکس یکی از معتبرترین برندهای انگلیسی موجود در بازار شبکه است که شامل کلیه تجهیزات پسیو شبکه می...
مهناز افشار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

SYS شرکت IBCنمایندگی و مرکز توزیع تجهیزات اصلی برندرکس Brandrex انگلستان جهت دریافت لیست قیمت و مشاوره با واحد مهندسی فروش شرکت با شماره های 88849507...
مهناز افشار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

SYS تجهیزات پسیو شبکه شامل کابل شبکه، کابل شبکه Cat6، پچ پنل، کیستون ها و پچ کورد می باشد. IBC ارائه کننده کلیه تجهیزات شبکه اعم از کابل، کابل شبکه...
مهناز افشار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

SYS پچ کورد کوتاه – پچ کورد شبکه پچ کورد نیم متری پچ کورد Cat6 پچ کورد Cat7 پچ کورد بلدن – پچ کورد بلند – آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد Cat7 – پ...
مهناز افشار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

SYS کابل شبکه 4* پچ کوردهای معمولی (GPC-PC-U-0X0-000) * پچ کوردهای فویل دار (GPC-PC-F-0X0-000) * پچ کوردهای شیلد دار (GPC-PC-S-0X0-000) این پچ کورد ها در سه نوع (UTP، FTP و (STP...
مهناز افشار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

SYS نمایندگی فروش کابل شبکه برندرکس Cat6 Plus , Cat5 ( GigaPlus ) , Cat 7 , Cat6a ( Brand-Rex Network Cable ) و مدل های FTP نمایندگی فروش انواع کیستون برندرکس Tools Free و کیستون معم...
مهناز افشار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن :     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

( آبان 95 ) انواع پیگتیل PIGTAIL ، پچ پنل فیبر 12 پورت و 24 پورت FIBER PATCH PANEL 12 PORT , 24 PORT انواع فیبر نوری ( کابل سنگل مود کابل مالتی مود کابل فیبر نوری 6 کور 8 ...
شبکه مرکزی ایرانیان  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09197231998     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

( آبان 95 ) FIBER OPTIC PATCH CORD SC - SC PATCH CORD MULTI MODE SC - SC DUPLEX 1M PATCH CORD MULTI MODE SC - SC DUPLEX 3M PATCH CORD MULTI MODE SC - SC DUPLEX 5M PATCH CORD MULTI MODE SC - SC DUPLEX 10M PATCH CORD SINGEL MODE SC - SC DUPLEX 1M PATC...
شبکه مرکزی ایرانیان  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09197231998     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

( آبان 95 ) فرو ش کابل فیبر نوری تایوانی ، کابل فیبر نوری ایرانی و فروش کابل فیبر نوری چینی اورجینال را در مدل های متنوع مانند : کابل فیبر نوری 4 کو...
شبکه مرکزی ایرانیان  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09197231998     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

( آبان 95 ) پچ پنل فیبر نوری fiber optic patch panel : پچ پنل فیبر نوری نگزانس 12 پورت داپلکس nexans fiber optic patch panel 12 port duplex sc پچ پنل فیبر نوری نکسانس 24 پورت داپلکس ...
شبکه مرکزی ایرانیان  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09197231998     تاریخ بروزرسانی : ‪1396‬/‪06/28

Pages :  
1 2 3 4 5  ... 29


هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .