نیازمندیها دات نت
آگهی رایگان ثبت نظر آگهی های ویژه
قیمت یوبوت در ابعاد مختلف
شرکت یوبوت سازه پلاست:
برای اطلاع از آخرین لیست قیمت این نوع دال مجوف یوبوت و گرفتن مشاوره از کارشناسان مجرب ما با ما تماس بگیرید.

شرکت سازه پلاست یکی از بزرگترین و بروزترین تولید کننده یوبوت در ایران می باشد. جهت دریافت قیمت یوبوت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

دفترمرکزی:تهران - بلواراشرفی اصفهانی-روبروی برج نگین رضا-پ ۱۲۱-ط ۲

تلفن-۲۲۰۹۰۱۴۳ ۰۲۱
موبایل: ۰۹۱۲۴۲۴۱۵۴۸

بدون واسطه و از کارخانه یوبوت مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

قیمت یوبوت و اجرای سازه ها به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. از جمله این فاکتورها می توان به ارتفاع طبقات، تعداد طبقه زیرزمین، زیربنای زمین، داشتن یا نداشتن تیر و دیوار برشی و …اشاره کرد که اینها برای تعیین هزینه قیمت یوبوت به کار می روند.

هزینه اجرای سقف یوبوت:

هزینه اجرای سقف یوبوت مقدار ثابتی نمی باشد. هزینه اجرای سقف یوبوت به پارامتر هایی بستگی دارد. هر کدام از این پارامتر ها بر روی افزایش و یا کاهش هزینه اجزای سقف یوبوت تاثیر گذار هستند. در ادامه به توضیح هر کدام از این پارامتر ها می پردازیم.

پارامتر های موثر در هزینه اجرای سقف یوبوت:

پارامتر های موثر در هزینه اجرای سقف یوبوت به شرح زیر هستند:

ضخامت سقف و یا دهانه: ضخامت سقف ارتباط مستقیمی با سایز یوبوت و یا دهانه یوبوت دارد. هر چه دهانه باربر (فاصله بین دو عدد ستون) بیشتر باشد، سایز یوبوت بزرگتری استفاده می شود و در نتیجه ضخامت سقف اضافه تر و وزن بتن سقف بیشتر و در نهایت صعوبت کار بیشتر می شود. به دلیل این که دهانه بزرگتر و ریسک بیشتری وجود دارد و همچنین زیر سازی بیشتری را می طلبد. و به خاطر وزن بیشتر سقف و تعداد جک و اسکافولد مصرفی بیشتر فاصله بین آن ها کمتر می شود. قیمت دهانه های مختلف متفاوت است. مثلا در دهانه ۷ تا ۹ متر یک قیمت متفاوت، در دهانه ۹ تا ۱۱ متر یک قیمت و در دهانه های بالاتر از ۱۳ متر مثلا ۱۵ تا ۱۶ متر قیمت ها اجرای سقف یوبوت بیشتر می شود زیرا ریسک بالاتر می رود.
ارتفاع سقف: بسته به این که چه نوع سقفی را بخواهیم بگذاریم، متفاوت است مثلا سقف تجاری داریم یا سقف مسکونی. سقف های مسکونی ارتفاع نرمال ۳ متر را دارند ولی سقف های تجاری ارتفاع نرمال ۵ تا ۶ و یا بیشتر را دارند که باعث افزایش هزینه اجرای سقف یوبوت می گردد.
پلان: این که سازه از لحاظ پلان معماری در چه وضعیتی قرار دارد. آیا یک پلام مربع مستطیلی است یا نه پلان دارای وجه های کج و قوس ویا ناگونیایی یا بازشو های بزرگ ویا سازه ویا این که پله گرد داشته باشیم. وضعیت پلان از لحاظ معماری یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت است. هر چه پلان مرتب و منظم تر باشد تیر ها صاف تر ، قالب بندی ساده تر و دستمزد اجرا پایین تر می آید.
نکات دیگر در مورد هزینه اجرای سقف یوبوت:

اگر ارتفاع سقف ها زیاد باشد بنابراین برای اجرای سقف های بلند باید از قالب هایی استفاده کرد. این قالب ها به صورت زیر هستند:

اسکافولد مثلثی
اسکافولد چکشی
لوله داربست به همراه جک یا لوله داربست نصف: که اصطلاحا می گوییم نصف داربست بسته می شود و روی آن نصف دیگر جک گذاشته می شود.
استفاده از تمام داربست: که به این معنی است که کل ارتفاع مثلا ۶ متر کاملا داربست گذاشته شود و روی آن از سرجک های اسکافولدی استفاده می شود که این موجب افزایش هزینه ها می شود. به علت این که نیاز داریم برای زدن ارتفاع بلند بتن ستون یا دیوار را برای شاقول ماندن سقف و دیوار در ۲ مرحله بریزیم که این هم موجب افزایش سختی کار و هم افزایش هزینه می گردد. همچنین اجرای زیر سازی نیز هزینه زیادی را به دنبال دارد.
موارد دیگری که بر روی هزینه تاثیر گذار هستند:

میزان بیرون زدگی تیر ها از زیر سقف که اصطلاحا به آن آویز تیر می گویند. آویز تیر بتنی هر چه بیشتر باشد هزینه اجرای سقف بالاتر می رود و دردسر پیمان کار جهت قالب بندی بیشتر می شود.
وجود یا عدم وجود دیوار برشی در پلان سازه. دیوار برشی در بعضی از شهر ها به عنوان یک آیتم مجزا به حساب می آید و در بعضی از شهرها در خود هزینه اجرای سقف نهفته است.
استفاده از دیوار حائل. اگر سازه دارای زیرزمین یک طبقه ای یا دو طبقه ای و یا بیشترد باشد. هزینه دیوار حائل یک هزینه مجزاست که وابسته به این که دیوار حائل به صورت یک طرفه انجام شود یعنی از یک طرف قالب بندی بشود و یا به صورت دوطرفه یعنی از دو طرف فضا برای قالب بندی دیوار حائل وجو داشته باشد دستمزد اجرا متفاوت است. در همه پروژه ها هزینه دیوار حائل یک هزینه مجراست.
میزان طول بالکن در سقف. بیرون زدگی طبقات به چه شکل است. آیا بیرون زدگی (بالکن) یک متر است یا ۲ متر و یا بیشتر است. م
موارد بالا در هزینه اجرا موثر هستند.

عوامل موثر در هزینه یوبوت

هزینه و قیمت یوبوت به خاطر عدم پیچیدگی نسبت به خیلی از سازه های های دیگر مقرون به صرفه تر می باشد. از این بابت می توان به دلایل زیر اشاره کرد:

قالب یوبوت بدون کیج ها و سایر وسایل خاص دیگر ( مانند سقف کوبیاکس و بابل دک ) می باشد و از دو بخش زیر و رو تشکیل شده که می توان آنها را در داخل هم قرار داد، از این روز مان بارگیری، قالب بیشتری را می توان بارگیری نمود و همین امر سبب می شود که هزینه حمل و نقل کم شود.
استفاده از سقف یوبوت هم چنین به سبکتر شدن سازه ساختمان کمک می کند از این رو این خود سبب می شود که در مصرف مصالح صرفه جویی گردد.

به سبب تخت بودن زیر سقف، کارفرما قادر خواهد بود با کات کردن عملیات اجرای سقف کاذب هزینه ها را به حداقل برساند.
به خاطر نبود تیرها در این سقف، رفت و آمد لوله تأسیساتی خیلی آسان انجام می گیرد و هزینه خرید و اجرای تأسیسات نیز به حداقل می رسد.
بر عکس بسیاری از سیستم های سقف که دارای پیش تنیدگی هستند و اجرای آنها به تجهیزات پیشرفته و نیروی کار خیلی ماهر نیاز دارد، اجرای سقف یوبوت خیلی آسان و ساده است و پیمانکار خیلی راحت می تواند آن را اجرا نماید. از این رو این نیز به نوبه خود هزینه ها را کاهش می دهد. و نشان دهنده آن است که قیمت یوبوت مناسب است.
طبق توضیحات ذکر شده، کارفرما می تواند غیر از مزایای سقف دال بتنی در عوض استفاده از سقف های سنتی ( مثل تیرچه بلوک )، در هزینه ها صرفه جویی کند.

قیمت قالب یوبوت

قیمت قالب یوبوت نیز طبق ارتفاع قالب تعیین می گردد. خیلی از شرکت ها قالب یوبوت را طبق متراژ پروژه (بر اساس متر مربع) عرضه می نمایند. شرکت سازه پلاست برای منافع کارفرمایان عزیز، قالب یوبوت را طبق تعداد مورد نیاز پروژه عرضه می نماید. از این رو، کارفرما برای فضاهایی که طبق نقشه دارای قالب یوبوت نیستند (اطراف ستون ، دیوار برشی و لبه دال ) هیچ هزینه ای پرداخت نمی کند.

از آنجایی که خرید و فروش یوبوت در کشور رو به افزایش است و بازار رقابتی بزرگی در این زمینه صورت گرفته است، و قیمت یوبوت نیز متغیر می باشد و استعلام قیمت در وب سایت امکان پذیر نیست، از این رو مشتریان عزیز و گرامی جهت استعلام قیمت یوبوت می توانند با بخش اجرایی شرکت سازه پلاست تماس بگیرند و اطلاعات لازم را به دست آورند.

باید خاطر نشان کرد که کیفیت قالب یوبوت مجموعه سازه پلاست در کنار قیمت مناسب و به صرفه آن، رضایت کارفرمایان عزیز را به دنبال داشته

اشتراک در توییتر اشتراک در فیس بوک اشتراک در کلوب اشتراک در گوگل اشتراک در فیسنما

هشدار پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام نیازمندیها :

نیازمندیها هیچگونه منفعت و مسِئولیت در قبال معامله شما ندارد و مسئولیت آن با آگهی دهنده میباشد.

نام آگهی دهنده :
شماره همراه : ۰۹۱۲۴۲۴۱۵۴۸
شماره ثابت : ۰۲۱۲۲۰۹۰۱۴۳
موقعیت : ایران - تهران
آدرس : تهران-اشرفی اصفهانی-روبروی برج نگین رضا
ایمیل :
تاریخ ثبت : 1397‬ ‪آذر‬ ‪14‬
تاریخ انقضا : 1398‬ ‪آذر‬ ‪14‬‬
کلمات کلیدی : لیست قیمت یوبوت, هزینه یوبوت, تولید کننده یوبوت, هزینه اجرای یوبوت, قیمت قالب یوبوت, ,
14

لیست قیمت یوبوت,هزینه یوبوت,تولید کننده یوبوت,هزینه اجرای یوبوت,قیمت قالب یوبوت,

نظرات


نام و نام خانوادگی :  
متن نظر (پرسش) :  
 

فهرست آگهی های مرتبط
 ساخت و تولید قطعات صنعتی فایبرگلاس ، قالبگیری و آب بندی استخر
ساخت و تولید قطعات صنعتی فایبرگلاس ، قالبگیری و آب بندی استخر آقای ملکی تلفن : 09123495572 09127070368
Niazmandiha.net/ads/94090.html
نیازمندیهای همشهری نیازمندیها 94090
سنگهای مصنوعی سمنت پلاست
سنگهای مصنوعی سمنت پلاست رضاکمالی تلفن : 09122600492
Niazmandiha.net/ads/93396.html
نیازمندیهای همشهری نیازمندیها 93396
قالب های سمنت پلاست,فروش قالب های سمنت پلاست
قالب های سمنت پلاست,فروش قالب های سمنت پلاست رضا کمالی تلفن : 09122600492
Niazmandiha.net/ads/60569.html
نیازمندیهای همشهری نیازمندیها 60569

5محصول چسب فوق العاده سنگ و سرامیک برای سطوح مختلف (کف،دیوارهای داخلی و خارجی ،استخر،جکوزی،سطوح دارای سیستم گرمایش کف و سطوح ترافیک بالا ) محصو...
FPI  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121144700     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/20

صنایع سنگ چلسی فروش ویژه مرمریت هرسین قیمت اصلی 75000 تومان قیمت با تخفیف ویژه 50000 تومان شرکت صنایع سنگ چلسی مشاور و طراح و اجرای انواع نماهای س...
کلینیک ساختمانی تأمین تجهیزات az  ،  ایران - اصفهان  ،  تلفن : 09138708025     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/20

عرضه انواع چراغ های زیر آبی ، واتر پروف تک رنگ و مالتی کالر با درجه تابش مختلف طبق سفارش مناسب برای نورپردازی آبنما خانگی، آبنما و فواره شهری (آ...
دولت آبادی   ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09355712282     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/20

فوندوله یزد،فوندوله اصفهان،فوندوله تهران بصورت پالت وفله با کیفیت و قیمت مناسب گروه تامین مصالح ساختمانی پردیس تلفن سفارشات: 44708845 - 44735919 ww...
ابوالفضل میرشمس  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09123840356     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/19

شرکت فنی مهندسی نگین پدیده همچنین ارائه دهنده انواع آسانسورهای وارداتی و داخلی موردنیاز مشتریان می باشد. که عبارتند از انواع آسانسورهای کششی ...
مهدی اسکندری  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124086199     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/19

دستگاهی الکترونیکی است که بوسیله آن می توان سرعت موتورهای سه فاز را تغییر داد از مزایا و کاربردهای دستگاه درایو : 1- تنظیم کننده سرعت موتور 2-تغ...
مهدی اسکندری  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124086199     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/19

با سلام خدمت کارفرمایان عزیز.انجام کلیه امور بنایی،نقاشی،کاشی وسرامیک ،تخریب .حذف شومینه گچکاری گچبری نصب انواع سنگ نصب چهارچوب وجابجایی دیوا...
رضا حمتی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124706155     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/19

کارخانه تولیدی صنعتی آجر سفالین اصفهان؛تولید کننده مرغوبترین انواع آجرسفال و اجرنما درجه یک ممتاز با بهترين قيمت و بهترين کيفيت(تحويل فوري) ا...
امیر مبصری  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09135145464-09139741336     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/19

صنایع سنگ چلسی فروش ویژه تراورتن لیمویی طرق قیمت اصلی 50000 تومان قیمت با تخفیف ویژه 35000 تومان شرکت صنایع سنگ چلسی مشاور و طراح و اجرای انواع نم...
کلینیک ساختمانی تأمین تجهیزات az  ،  ایران - اصفهان  ،  تلفن : 09138708025     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/19

مرکز فروش وارسال لوازم اجرای کناف در ایران فروش کلیه لوازم ووسایل اجرای کناف و ارسال سریع به تمام شهرهای ایران فروش آلبوم تصاویر کناف تلفن...
مهندس محقق  ،  ایران - اصفهان  ،  تلفن : 09131254729     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/19

فروش ویژه فروش ویژه عکس کناف ,طراحی کناف,آلبوم طرح کناف فروش آلبوم طرح های کناف 2017 همراه با کاملترین پکیج کامل آموزش کناف در قالب ((DVD)) شا...
مهندس محقق  ،  ایران - اصفهان  ،  تلفن : 09131254729     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/19

فروش ورقهای پی وی سی pvc رنگی فروش ویژه ورقهای pvcسوپر فروش ورقهای pvc رنگی فروش ورقهای فومیزه pvc تهران, فرشاد زنگنه 09301070426 - 09123253087 .
فرشاد زنگنه  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09301070426 - 09123253087     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/18

نماینده فروش سنگ برش کلینگ | قیمت سنگ برش کلینگ|سنگ برش KLINGSPOR فروشگاه اینترنتی تامین تجهیزات فنی پارسه مفتخر می باشد صفحه سنگ های برش |ساب |پروف...
علی فاطمی   ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09125000923     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/17

پارس موتور فروشنده انواع کاتر آسفالت بر و دستگاه برش آسفالت و کاتر برش بتن کاتر آسفالت با موتور 13 اسب هندا بنزینیGX390 دستگاه آسفالت بر با موتور...
پارس موتور  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 33991217 36612516 36612535 09122391864     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/17

سیستم ایستادرز یک سیستم ساختمان سازی سازگار با شرایط محیطی می باشد که سبک، قوی و در مقابل شرایط جوی پایدار می باشد. این سیستم دارای قابلیت انعطا...
رحیم وندی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09144194799-09144195047     تاریخ بروزرسانی : ‪1397‬/‪09/17

Pages :  
1 2 3 4 5


هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .

ربات تلگرامی سایت نیازمندیها دات نت