نیازمندیها دات نت
جستجو

کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی
کپسول آتش‌نشانی نوعی دستگاه برای خاموش نمودن آتش است . این دستگاه جزء خاموش کننده‌های آتش قابل حمل دستی بوده و با توجه به نوع آتش ترکیبات مختلف مانند آب، پودر و گاز، گاز دی اکسید کربن را با فشار بر روی آتش می‌افکند.

کپسول‌های آتش نشانی استوانه‌های فلزی محکمی هستند که با آب یا یک نوع ماده خفه کننده مانند دی اکسید کربن پر شده‌اند و وقتی اهرمی را که بالای این استوانه‌است فشار دهید، ماده با فشار زیادی از کپسول خارج می‌شود . در این کپسول‌ها یک لوله، مخزن تحت فشار کپسول را به قسمت بالای کپسول متصل و یک شیر فنری نیز ارتباط میان لوله را با دهانه خروجی مسدود کرده‌است. در بالای سیلندر، سیلندر کوچک دیگری وجود دارد که با گاز فشرده‌ای مانند دی اکسید کربن پر شده‌است و یک شیر جلوی انتشار دی اکسید کربن را می‌گیرد.

منبع :ویکی پدیا
وارد کننده لوازم ایمنی آتش نشانی,شیلنگ هایپر
star
» وارد کننده لوازم ایمنی آتش نشانی,شیلنگ هایپر
شرکت آتش مهار البرز وارد کننده لوازم ایمنی آتش نشانی,شیلنگ هایپر شیلنگ آتشنشانی هایپر,شیلنگ هایپر,شیلنگ اتریشی هابرکرن,شیلنگ آلمانی اشباخ,اس...
    غیاثوندی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 021-55100075 , 021-66720522 -09128687289
فروش کپسول آتش نشانی,فروش جعبه آتش نشانی,فروش دستکش آرگون بلند
star
» فروش کپسول آتش نشانی,فروش جعبه آتش نشانی,فروش دستکش آرگون بلند
شرکت آتش مهار ایران از سال ۱۳۶۰ فروش کپسول آتش نشانی,جعبه آتش نشانی و دستکش آرگون بلندبا تولید انواع دستکشهای ایمنی کارخود را آغاز کرده. و هم اک...
    مهندس آتش نشانی میرمحمود زاده  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09125379672هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .

ربات تلگرامی سایت نیازمندیها دات نت