نیازمندیها دات نت
جستجو

سوله دست دوم

سوله دست دوم
سوله ( سوله دست دوم ) یک سازه فلزی عظیم میباشد که بر اساس نوع کاربر سوله طبق محاسبات فنی دقیق طراحی و اجرا میشود. سوله انواع مختلفی دارند که از مهم ترین آنها سوله تک دهانه و سوله قوسی شکل میباشد که هر کدام بسته به نیاز آن واحد صنعتی طراحی میگردد.
سوله به اقسام مختلفی تقسیم می شود که سوله های پیش ساخته، سوله های دست دوم ،سوله های نو ، سوله کارکرده که به آن دمونتاژ هم می گویند(این نوع سوله ها در معمولا دپو می شوند) و ... نمونه هایی از آن ها می باشد . سوله یکی از سازه های عظیم عمرانی می باشد که دارای انواع سوله های تک و چند دهانه سوله های قوسی و ... نام برد که با توجه به نیاز خریدار و نوع استفاده مورد نیاز باید نوع آن تعیین شود . از این نوه سازه در اجرای خط های تولید شرکت های بزرگ مثل کارخانجات تولید اتومبیل، مراکز جوجه کشی و مرغداری ها و حتی آشیانه های هواپیماها استفاده می شود .

آیا می دانید سوله دست دوم چه نوع سوله ای است ؟

یکی از انواع فروش سوله های موجود سوله دست دوم می باشد.سوله های نامبرده معمولا مخصوص خطوط تولید و شرکت هایی بوده که معمولا کار خود را یا تولید یک قسمت از کار را متوقف می کنند و سوله موجود دیگر قابل استفاده برایشان نمی باشد. در این نوع ، معمولا با بازسازی و رنگ زدن دوباره سوله های کارکرده به خریداران تحویل داده می شود و به این دلیل مقرون به صرفه می باشد . چرا که سوله جزو سازه هایی می باشد که بعد از استفاده و اتمام کار می توان قطعات آن را از هم جدا کرد و آن را سر هم بندی دوباره کرد .
البته همان طور که گفته شد باید آن را بازسازی کرده و آماده استفاده مجدد کرد و در صورت لزوم بعضی از ستون ها و یا قطعات را با نو جایگزین کرد . سوله های از پیش ساخته شده جزو به روز ترین تکنولوژی های صنعت سوله می باشد که قابلیت حمل را دارا می باشند . و می توانید آن ها را در انبار های موجود مشاهده و آن ها را برای کار خود استفاده کنید .
سوله دست دوم چیست

چرا سوله کارکرده یا دمونتاژ نیز مناسب است؟

سوله های کارکرده یا دمونتاژ برای خطوط تولیدی ای مناسب است که در درجه اول نمی خواهند هزینه بالاتری پرداخت کرده و کیفیت سوله خیلی مهم نمی باشد و یا سوله در منطقه ای است که شرایط آب و هوایی مناسبی دارد و سوله کارکرده یا دست دوم کار تولید را پیش میبرد . و نیز در درجه دوم این نوع سوله های دمونتاژ شده برای شرکت هایی مناسب می باشد که مدت زمان استفاده از سوله کم می باشد و شاید در چند سال خط تولید از لحاظ کاری و از لحاظ محلی قرار است تغییر کند . سوله های دمونتاژ شده به سوله هایی گفته می شود که همانطور که معلوم است سوله دوباره مونتاژ شده و دوباره سرهم بندی می شود . به عبارتی که سوله مورد نظر در انباره های مورد نظر هر شرکت دپو و انبار می شود و در زمان فروش دوباره سر هم بندی می شود .
سوله دمونتاژ

اجزای مشترک در بین انواع سوله و ساخت آن

زمانی که سوله ای ساخته می شود از اجزای مختلفی تشکیل می شود یکی از اجزای سوله مهار ها و بادبند ها می باشد که مهارها خود از قسمت تشکیل میشود مهار طولی و عرضی که در در نوع عرضی آن بادبند سقفی قسمتی از آن ها می باشد. در سقف سوله میتوان به پانل سقف و پنجره های شیروانی و آبرو و قسمتی که برای ناودان ها استفاده می شود برخی دیگر از اجزای سوله ها نبشی های سینه بند ، پیچ و مهره ، ستون ها ،رفتر که از آن با نام فریم هم یاد می شود،پانل دیوار پهلویی و ... می باشند که چه در سوله های دست دوم و چه در سوله های نو استفاده می شود.
انواع سوله

نکاتی که باید در نصب سوله نو و دست دوم در نظر گرفت

در هنگام خریدن و نصب سوله باید به نکات مختلفی توجه کنید که شرکت های مربوطه در اجرا و یا ساخت آن ها توجه و استاندارد های مربوطه را در آن رعایت می کنند که در متن زیر به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم .
شما می توانید از اطلاعات موجود در زیر استفاده کنید و در هنگام خرید و بررسی قیمت فروشندگان این زمینه میتوانید نکات زیر را در نظر گرفته و خرید آگاهانه ای داشته باشید .
در هنگام اجرا و ساخت سوله که معمولا در محل انجام می شود (به استثنا سوله های قابل حمل) باید به تمامی استاندارد های موجود توجه کرد که از جمله آن شرایط محیطی ، وضعیت ،ابعاد ، شرایط آب و هوایی ، شرایط سوله مورد نظر توجه کرد که در ادامه به تفصیل آن را به شما شرح می دهیم .
از نظر شرایط محیطی موجود باید به موقعیت خاک و جنس خاک محل و وضعیت زلزله پذیری آن توجه کرد و میانگین آن را بررسی کرد . باید بررسی کرد زلزه های موجو دارای چه قدرتی می باشد ؟
از نظر شرایط آب و هوایی بایستی به میزان و میانگین بارش ها چه بارش باران و چه بارش برف توجه کرد . باید بررسی کرد سقف بایستی چه مقدار وزن برف را تحمل کند .
علاوه بر مقدار بارش ها در طول فصول مختلف سال باید حتی به شرایط هوا و میزان وزش باد و حتی اگر بخواهیم خیلی وسواس به خرج دهیم به جهت باد نیز توجه کنیم .
بدلیل بالا بودن قیمت فولاد در ایران جهت بهینه ساختن سوله برای واحد های صنفی نیاز به اطلاعات دقیق در رابطه با نوع کاربرد سوله و واحد صنعتی نیاز میباشد که عبارتند از :
دهانه
طول
ارتفاع
شيب
سوله نو

در ساخت سوله موارد زیر در نظر گرفته می شود

اطلاعات در مورد نصب سازه سوله در ویکی پدیا عمدتا فولاد مورد استفاده در طراحی سوله ( سوله دست دوم )st37 با ضخامت های مختلف میباشد که بیشترین کاربرد را در صنعت سوله سازی دارد نکاتی که در مورد طراحی سوله (سوله دست دوم ) باید بدانید :
فونداسیون سوله ها از نوع پی منفرد باشد که توسط شناژ به یکدیگر متصل شود.
جهت جلوگیری از پوسیدگی ستون در برخی از موارد از ستون بتنی استفاده شود.
اجرای ضد زنگ را در این سازه ها الزامی میباشد.
پوشش سقف عموماً از ورق کرکره ای گالوانیزه با آستری از پشم شیشه باشد.
اتصالات صفحه ستون عموماً مفصلی باشد .
وقتی عوامل نام برده توجه و مورد بررسی قرار گرفت باید ما به جنس سوله ، سقف و در صورت استفاده از سوله های کارکرده به کیفیت سوله ی موجود توجه کرد که این موارد را باید به کاردان و کارشناسان موجود بسپارید .
ساخت سوله

لیست قیمت و فروشندگان سوله نو و دست دوم نیازمندیها دات نت

در آگهی های موجود میتوانید از شرکت ها و فروشندگان موجود استفاده کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید و تمامی عوامل و نکات گفته شده را به صورت تخصصی تر و با توجه به شرایط شما از زبان کارشناسان این شرکت ها جویا شوید .
بررسی کنید و از بین شرکت های مختلف بهترین آن ها را انتخاب کنید چرا که علاوه بر دانش عوامل و شرایط گفته شده و قیمت مناسب بایستی به اجرای سوله توجه بسیاری کرد چرا که جوش قطعات ، پیچ کردن آن ها به یکدیگر نقش موثری در ایمنی و ماندگاری سوله دارد و در کیفیت سوله ها را (چه دست دوم و چه نو ) تاثیر بسزایی دارد .
حال می توانید از فروشندگان سوله موجود از لحاظ قیمت ، قدمت ، شیوه کاری و هزینه، بررسی و با مشاوره رایگان این شرکت ها سوله مورد نظر خود را تهیه کنید .
این هم یک نمونه شرکت خارجی درباره سوله به نام batimentsmoinschers ما لیستی از شرکت های ایرانی را در همین صفحه از سایت قرار داده ایم .در زیر این متنی که در حال مطالعه هستید، می توانید لیست بزرگی از فروشندگان ، تولید کنندگان ،شرکت ها و فعالان این حوزه را مشاهده کرده و از شماره تماس آن ها استفاده کنید و مانند ویترین مجازی خیلی خوب سوله مورد نظر را (از لحاظ کیفیت ، قیمت ،نوع زمان اجرا ) انتخاب کنید . در صورتی که شما نیز یکی از فروشندگان این حوزه هستید می توانید آگهی رایگان درج کنید و در صورت لزوم و علاقه می توانید با پرداخت هزینه در تبلیغات بالا تر دیده شوید و شما نیز یکی از فروشندگان سوله ما باشید .
فروش فروشندگان سوله

فروش سوله دست دوم,ساخت سوله نو
star
» فروش سوله دست دوم,ساخت سوله نو
سوله های دست دوم با تنوع رنگی و کیفیت مناسب این شرکت تماما دمونتاژ شده و در انبارهای مجموعه دپو شده است. کلیه سوله ها با رنگ امیزی مجدد و در حد نو ...سوله دست دوم در انبار های خود بصورت اماده تحویل موجود دارد واز این حیث و از لحاظ قیمت در سراسر کشور بی نظیر است خدمات این شرکت به صورت تمام وقت ز...
    رسول یوسفی   ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126900264
سوله دست دوم - سوله کارکرده
star
» سوله دست دوم - سوله کارکرده
بورس سوله نو و دست دوم خرید سوله دست دوم و فروش سوله دست دوم ارائه کلیه خدمات سوله نو و دست دوم با دهانه های مختلف از سراسرکشور و نیز سالن های صن...سوله دست دوم در انبار های خود بصورت اماده تحویل موجود دارد واز این حیث و از لحاظ قیمت در سراسر کشور بی نظیر است خدمات این شرکت به صورت تمام وقت ز...
    حمیدرضا بخشنده  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124400855
سوله نو,سوله دست دوم ,ساخت سوله,طراحی سوله
star
» سوله نو,سوله دست دوم ,ساخت سوله,طراحی سوله
سازه سازان امید تهران مجری کلیه خدمات سوله نو و دست دوم با دهانه های مختلف از سراسرکشور و نیز سالن های صنعتی در سراسر ایران در حداقل زمان. سوله ...
    رسول یوسفی   ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126900264
سوله دست دوم,سوله نو
star
» سوله دست دوم,سوله نو
استوك سوله تخصصي ترين مركز تأمين سوله نو و دست دوم صنعتي ، ورزشي و كشاورزي. اجراي گلخانه هاي مدرن ، احداث سردخانه هاي بالاي صفر ، تجهيز فوري كار...
    استوك سوله  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121083947
سوله دست دوم,استوک,سوله کار کرده
star
» سوله دست دوم,استوک,سوله کار کرده
بورس انواع سوله نو و دست دوم سوله های دست دوم در تمامی دهانه ها با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت بزرگترین مجموعه ارائه دهنده سوله استوک و سوله ک...سوله دست دوم و کارکرده به سراسر کشور ایران و کشور های همسایه هستیم با دارا بودن بیش از 100 هزار متر سوله دست دوم و سوله استوک در انبارهای خود بهتر...
    حمیدرضا بخشنده  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09124400855
فروش سوله دست دوم و نو ,  فروش سوله کارکرده , ساندویچ پنل سوله , ساخت اسکلت فلزی
star
» فروش سوله دست دوم و نو , فروش سوله کارکرده , ساندویچ پنل سوله , ساخت اسکلت فلزی
فروش انواع سوله دست دوم, فروش سوله نو, فروش سوله کارکرده , ساندویچ پنل سوله ساخت اسکلت فلزی خدمات صنعتی فروش انواع سوله سوله دست دوم ، سوله کارکر...سوله دست دوم و کارکرده به سراسر کشور ایران و کشور های همسایه هستیم با دارا بودن بیش از 100 هزار متر سوله دست دوم و سوله استوک در انبارهای خود بهتر...
    ایران سوله  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126364916 - 09126585844
فروش سوله سبک , طراحی و اجرای سوله , اجرای اسکلت فلزی , سوله فروشی دست دوم
star
» فروش سوله سبک , طراحی و اجرای سوله , اجرای اسکلت فلزی , سوله فروشی دست دوم
خرید و فروش انواع سوله و فروش سوله سبک در ایران سوله طراحی و اجرای سوله, اجرای اسکلت فلزی تحویل و نصب فوری سوله ، سوله سازی و طراحی و تولید انواع...سوله دست دوم و نو ، سوله اماده تحویل، سوله پیش ساخته ، سوله فروشی نو و کارکرده، تحویل فروی سوله، طراحی و ساخت انواع سوله با ایران سوله تماس حاصل ...
    ایران سوله  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126364916 - 09126585844
خرید سوله دست دوم, سوله پیش ساخته , سوله فروشی,طراحی و ساخت سوله
star
» خرید سوله دست دوم, سوله پیش ساخته , سوله فروشی,طراحی و ساخت سوله
خرید سوله دست دوم و نو در ایران سوله ساخت سوله طراحی سوله نصب سوله فروش سوله پیش ساخته سوله سازی سوله فروشی طراحی و ساخت و نصب انواع سوله ،خ...سوله دست دوم و نو ، سوله اماده تحویل، سوله پیش ساخته ، سوله فروشی نو و کارکرده، تحویل فروی سوله، طراحی و ساخت انواع سوله با ایران سوله تماس حاصل ...
    ایران سوله  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126364916 - 09126585844
سوله سازان , سوله آماده تحویل , سوله دست دوم ارزان, فروش سوله
star
» سوله سازان , سوله آماده تحویل , سوله دست دوم ارزان, فروش سوله
سوله سازان ایران سوله فروش سوله دست دوم سوله آماده تحویل, سوله دست دوم ارزان, فروش سوله در ایران سوله ساخت اسکلت فلزی طراحی ساخت و نصب سوله طر...سوله دست دوم و نو ، سوله اماده تحویل، سوله پیش ساخته ، سوله فروشی نو و کارکرده، تحویل فروی سوله، طراحی و ساخت انواع سوله با ایران سوله تماس حاصل ...
    ایران سوله  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126364916 - 09126585844
سوله دست دوم فروش,سوله دست دوم آماده تحویل, فروش سوله  در حد نو, سوله پیش ساخته
star
» سوله دست دوم فروش,سوله دست دوم آماده تحویل, فروش سوله در حد نو, سوله پیش ساخته
ساخت سوله و فروش سوله دست دوم ، سوله آماده تحویل سوله دست دوم فروش سوله پیش ساخته ساخت اسکلت فلزی سوله دست دوم آماده تحویل فروش سوله در حد نو ...سوله دست دوم و نو ، سوله اماده تحویل، سوله پیش ساخته ، سوله فروشی نو و کارکرده، تحویل فروی سوله، طراحی و ساخت انواع سوله با ایران سوله تماس حاصل ...
    تهران سوله  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09128686400
سوله سازی,ساخت سوله,طراحی و  نصب سوله, سوله دست دوم ارزان
star
» سوله سازی,ساخت سوله,طراحی و نصب سوله, سوله دست دوم ارزان
ساخت سوله در سوله سازی تهران سوله طراحی و نصب سوله ساخت اسکلت فلزی فروش سوله دست دوم سوله سازی سوله دست دوم ارزان سوله سازان فروش سوله نو و ...سوله دست دوم و نو ، سوله اماده تحویل، سوله پیش ساخته ، سوله فروشی نو و کارکرده، تحویل فروی سوله، طراحی و ساخت انواع سوله با ایران سوله تماس حاصل ...
    تهران سوله  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09128686400
 سوله نو و سوله دست دوم  و طراحی  و اجرای سوله و ساخت اسکلت فلزی
star
» سوله نو و سوله دست دوم و طراحی و اجرای سوله و ساخت اسکلت فلزی
انواع سوله نو و دست دوم و ساخت سوله را از بانک سوله ایران بخواهید. سوله دسته دوم این سوله ها قبلا استفاده شده اند هنگام باز کردن این قطعات باید د...سوله دست دوم قیمتش پایین تر و ارزان تر ولی باید بدانیم سوله واقعی است چون این سوله در یه مکانی قبلا بوده که باز و بسته شده بعضی ها با یک سری ورق ضا...
    شاهین بیگی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121017171
 فروش سوله نو و سوله دست دوم ,سوله دست دوم,فروش سوله کارکرده
star
» فروش سوله نو و سوله دست دوم ,سوله دست دوم,فروش سوله کارکرده
فروش سوله نو و سوله دست دوم ,سوله دست دوم,فروش سوله کارکرده فروش سوله نو و سوله دست دوم خدمات صنعتی ایران سوله مجری کلیه خدمات سوله نو و سوله ...سوله دست دوم قیمتش پایین تر و ارزان تر ولی باید بدانیم سوله واقعی است چون این سوله در یه مکانی قبلا بوده که باز و بسته شده بعضی ها با یک سری ورق ضا...
    ایران سوله  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126364916 - 09126585844
فروش سوله دست دوم , فروش انواع سوله, ساخت و طراحی سوله , پوشش سقف سوله
star
» فروش سوله دست دوم , فروش انواع سوله, ساخت و طراحی سوله , پوشش سقف سوله
فروش سوله دست دوم , فروش انواع سوله, ساخت و طراحی سوله , پوشش سقف سوله خدمات صنعتی سوله دست دوم فروش سوله ساخت سوله طراحی سوله پوشش سقف سوله...سوله دست دوم قیمتش پایین تر و ارزان تر ولی باید بدانیم سوله واقعی است چون این سوله در یه مکانی قبلا بوده که باز و بسته شده بعضی ها با یک سری ورق ضا...
    ایران سوله  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126364916
ساخت سوله نو,طراحی سوله,ساخت سوله سبک
star
» ساخت سوله نو,طراحی سوله,ساخت سوله سبک
ساخت سوله,طراحی سوله,شرکت بیستون سازه,فروش سوله نو,سوله دست دوم شرکت بیستون سازه آذران مفتخر است که برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی و سا...سوله دست دوم قیمتش پایین تر و ارزان تر ولی باید بدانیم سوله واقعی است چون این سوله در یه مکانی قبلا بوده که باز و بسته شده بعضی ها با یک سری ورق ضا...
    مرتضی پیران   ،  ایران - آذربایجان شرقی  ،  تلفن : 09144317192
ساخت انواع سوله سبک و سنگین
star
» ساخت انواع سوله سبک و سنگین
,ساخت انواع سوله سبک و سنگین احتراما به استحضارمیرساند شرکت پایتخت سوله ایران در راستای فعالیتهای موفقیت آمیز و هدفمند چندین ساله ی خود در رفع ...
    مهندس وحید عبداله نژاد  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09129494699
سوله دست دوم , قیمت سوله دست دوم, فروش سوله کارکرده, سوله کارکرده
star
» سوله دست دوم , قیمت سوله دست دوم, فروش سوله کارکرده, سوله کارکرده
سوله دست دوم , قیمت سوله دست دوم, فروش سوله کارکرده, سوله کارکرده خدمات صنعتی سوله دست دوم - سوله نو - فروش سوله - سوله درحد کارکرده - سوله درحد نو -...
    ایران سوله  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126364916
خدمات سوله نو و سوله دست دوم
star
» خدمات سوله نو و سوله دست دوم
ایران سوله مجری کلیه خدمات سوله نو و سوله دست دوم با دهانه های مختلف از سراسرکشور و نیز سالن های صنعتی در سراسر ایران در حداقل زمان. سوله های دست...
    خانی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126364916
فروش انواع سوله دست دوم, فروش سوله نو, فروش سوله کارکرده , ساندویچ پنل سوله
star
» فروش انواع سوله دست دوم, فروش سوله نو, فروش سوله کارکرده , ساندویچ پنل سوله
فروش انواع سوله دست دوم, فروش سوله نو, فروش سوله کارکرده , ساندویچ پنل سوله ساخت اسکلت فلزی خدمات صنعتی فروش انواع سوله سوله دست دوم ، سوله کار...
    ایران سوله  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126364916 - 09126585844
 ساخت سوله استان کردستان
star
» ساخت سوله استان کردستان
شما میتوانید از انبار های وسیع مجموعه بانک سوله ایران دیدن فرمائید و سوله مورد نظر خود را بدون اتلاف وقت و با ارزانترین قیمت ممکن در همان لحظه ب...سوله دست دوم در انبار های خود بصورت اماده تحویل موجود دارد واز این حیث و از لحاظ قیمت در سراسر کشور بی نظیر است مدیریت 09121017171 دفتر تهران 22220266 ان...
    شاهین بیگی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121017171

Pages :  
123


هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
بهینه سازی و سئو :عصر سئو

ربات تلگرامی سایت نیازمندیها دات نت