نیازمندیها دات نت
جستجو

ضایعات آهن

ضایعات آهن
یکی از شغل های پر درآمد و پرسود خرید و فروش ضایعات آهن که به اصطلاح آهن قراضه نامیده میشود میباشد. از ضایعات آهن به عنوان مواد اولیه کارخانه های ذوب آهن استفاده میشود که با ذوب انواع ضایعات در دمای 1600 درجه سانتیگراد از آن انواع میلگرد و تیرآهن ها با فرمول های مختلف تولید و عرضه میشود .بعضی از این آهن قراضه ها به صورت پرسی میباشد که معمولا از آهن بدنه خودرو های فرسوده جم آوری شده و به صورت پرسی خرید و فروش میشود که از لحاظ قیمت از ضایعات معمولی گرانتر میباشد.
معمولا ضایعات آهن به دو نام مختلف به فروش میرسد که به اصطلاح فنی به آن ضایعات آهن سبک و سنگین میگویند.
ضایعات آهن سبک به آهن قراضه هایی گفته میشود که از لحاظ ضخامت ورق نازکتر باشد مانند آهن ناودونی ، آهن لوله ها ، آهن میز صندلی و ضایعات سنگین به ضایعاتی اطلاق میشود که از لحاظ ضخامت و چگالی آهن بیشتر باشد مانند تیر آهن ، میلگرد ، قوطی های آهنی ، بدنه کشتی و غیره

خرید ضایعات آهن

لیست خریداران ضایعات آهن را برای خرید ضایعات آهن و خرید ضایعات آهن آلات قراضه و ضایعات تیر آهن نیز خرید فلزات و ضایعات فلزات مس فولاد آلومینیوم و ضایعات فولاد و چدن و ضایعات میلگرد در پایین صفحه ملاحظه کنید . همانطور که گفته شد ضایعات آهن جزو مشاغل پردرآمد بوده و همانطور که در سطح شهر نیز شاهد افرادی هستیم که به شغل خرید ضایعات آهن آلات مشغول هستند و ضایعات آهن موجود در منازل و مراکز مختلف را از سطح شهر جمع آوری می کنند . سایت نیازمندیها برای سهولت انجام این کار این امکان را فراهم کرده که به سرعت و بدون سختی از بین خریداران ضایعات یکی را انتخاب کرده و با شماره تماس موجود در سایت با یکی از خریداران ارتباط برقرار کنید و آهن آلات قراضه خود را به فروش برسانید .
سایت نیازمندیها دات نت جهت سهولت کارخانجات فولاد در امر خرید و فروش ضایعات آهن لیستی از پیمانکاران این حوزه در اختیار عموم قرار داده است.
فروش ضایعات آهن

بعد از خرید ضایعات آهن در کجا مصرف میشود

معمولا از آهن قراضه ها در کارخانه های تولید بیلت ( شمش فولاد ) به عنوان ماده اولیه برای تولید استفاده میشود ولی با توجه به بالا بودن قیمت آهن قراضه و ضایعات آهن امروزه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا آهن اسفنجی را جایگزینی مناسب برای این ضایعات دانسته اند. آهن اسفنجی به عنوان ماده اولیه در تولید میتواند نقش بسزایی در کاهش قیمت تمام شده شمش فولاد داشته باشد و این باعث میشود که حاشیه سود برای کارخانجات بالاتر برود.
برای استفاده از آهن قراضه در کوره های القایی ابتدا باید آهن های گرم و کاملا خشک شوند سپس با توجه به دهانه کوره القایی ضایعات آهن برش خورده و اپراتوری که مسول این کار میباشد ( کوره دار) آهن های برش خورده را به آرامی درون کوره قرار دهند که به خاک نسوز درون کوره آسیبی نزند.
خریدار ضایعات آهن
سایت نیازمندیها دات نت جهت سهولت کارخانجات فولاد در امر خرید و فروش ضایعات آهن لیستی از پیمانکاران این حوزه در اختیار عموم قرار داده است.


جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودهرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
طراحی و اجرا : کاریزما وب