نیازمندیها دات نت
جستجو

کفپوش پلی یورتان

کفپوش پلی یورتان
کفپوش پلی یورتان (پلی اورتان) از واکنش پلی آل ها وایزوسیانات ها حاصل می شود ( قیمت کفپوش پلی یورتان) و ساختاری پایدار بوجود می اورد.
پلی یورتان ها (PU) نام عمومی پلیمرهایی است که دارای پیوند یورتانی می باشد که از طریق واکنش بین یک گروه ایزوسیانات ویک ترکیب دارای هیدروژن فعال (OH) تشکیل می شود.
تولید کفپوش پلی یورتان ورزشی ، پلی اورتان در اشکال مختلف بصورت فراورده های فومی Foam ، فیلم ، مایع و پودر و امولوسیون ها تولید می شود که در موارد گوناگون مانند فوم های نرم ، فوم های سخت و روکش ، رزین ها ، چسب ها و پایه های رنگی به کار گرفته می شوند.
استفاده از کفپوش پلی یورتان بطور پایدار در حال توسعه و پیشرفت است و بیشترین کاربرد آن بدلیل ضد رویش قارچ و باکتری و مسایل زیست محیطی و مقاومت بالا در برابر حریق و جرقه در سطوح و صنایع بیمارستان ها، سطوح و صنایع نظامی و دیگر سالن های صنعتی و عمومی و استخرها می باشد
لیست شرکت های مجری و تولید کننده کفپوش پلی یورتان :
شرکت نگین سرا مجری کفپوشهای اپوکسی
star
» شرکت نگین سرا مجری کفپوشهای اپوکسی
شرکت نگین سرا مجری کفپوشهای اپوکسی با بیش از 15 سال سابق در زمینه کفپوشهای اپوکسی پلی یورتان و کفسازی بتنی و رنگ ریزی اپوکسی برخی از پروژه های ا...
    مسعود میرزایی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09366281921هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
بهینه سازی و سئو :عصر سئو

ربات تلگرامی سایت نیازمندیها دات نت