نیازمندیها دات نت
صنعتصنعت خدماتخدمات املاکاملاک آموزشآموزش وسایل نقلیهوسایل نقلیه کامپیوترکامپیوتر لوازملوازم ساختمانیساختمانی مسافرتیمسافرتی پزشکیپزشکی دام و زرعدام و زرع بازار کاربازار کار بازرگانیبازرگانی ارتباطاتارتباطات سایرسایر
جستجو

اجرای سقف شیبدار

اجرای سقف شیبدار
همانطور که می دانید در هر اقلیم آب و هوایی سبک زندگی مردم متفاوت است غذای متفاوت میخورند مشاغل فرق می کند و حتی خانه ها نیز دارای اشکال متفاوتی هستند . در صورتی که به شمال کشور با پایه های کوه سفر کرده باشید خانه هایی را خواهید که دارای شکل متفاوتی هستند و سقف آن ها دارای شیب است علت این شیب وجود برف باران بسیاری است که در آن منطقه با توجه به میانگین سالانه وجود دارد . و این سقف ها باعث می شود که باران و برف روی سقف ها باقی نماند و شیب موجود برف و باران را به جای ذخیره کردن به سمت زمین هدایت می کند .
نام دیگر این سقف ها آردواز نیز می گویند که در قدیم به آن ها شیروانی نیز میگفتند . البته لازم به ذکر است که آردواز به یکی از جنس های اجرا شده در سقف های شیب دار گفته می شود . در قدیم برای سقف های شیب دار از سفال استفاده می کردند ولی همانطور که می دانید سقف ها در حال حاضر نه تنها باید مانع جمع شدن باران و برف شود بلکه باید از انواعی استفاده شود که در زیبا سازی ظاهر سایت نیز تاثیر داشته باشد .

مراحل اجرای سقف شیب دار

سقف های شیب دار معمولا برای خانه هایی که در مناطقی که میانگین بارش زیاد است استفاده می شود ولی علاوه بر آن در مراکزی مانند انبار ها ، انواع سوله ها ، دامپروری های ، کارخانجات ، سایه بان ها ، سوله های جوجه کشی ، پارکینگ ها،استخر ها، سردر خانه ها ، آلاچیق ها و ... نیز از سقف شیب دار استفاده می شود .
مراحل اجرای این نوع از سقف ها به این صورت است که
1- ابتدا آهن کشی های مورد نظر انجام و ستون ها زده می شود . این کار ها در آخرین طبقه از ساختمان انجام می شود
2- در مرحله بعد پوشش بیرونی سقف زده و انجام می شود که بر اساس رنگ و جنس به مشتری و شرایط محیطی متفاوت می باشد .
3- این مرحله نیز مربوط می شود به پوشش زیر سقف که باید از عایق های مناسب و دلخواه تهیه گردد .
4- بعد از آن نوبت می رسد به نصب ناودان های مناسب با قطر های مختلف بر اساس میانگین بارش باران و برف
5- و دست آخر نیزمربوط می شود به پیشانی نما
6- آخر نیز باید بررسی شود که آب به قسمت های مختلف نفوذ نکند .
مراحل اجرای سقف شیب دار

پوشش سقف شیب دار

لازم به ذکر است توضیحی مختصر درباره پوشش سقف های شیبدار بدهیم . برای انجام سقف های شیب دار از پوشش های مختلفی استفاده می کنند . سفالی یا تایل های شبیه سفال ، شینگل قیری ، پی وی سی ، ورق گالوانیزه ، ورق فلزی ، ورق آلوزنیک ، گالوالوم ، سینتیتک عایق رطوبت و ... نمونه هایی از این دست می باشد .

مزایای اجرای سقف شیب دار

1- یکی از مزایا و فوایدی که اجرای سقف های شیبدار برای سازه های مختلف دارد این است که صرفه جویی بسیار مناسبی برای اتلاف انرژی در منازل و سوله ها و دیگر مراکز مورد استفاده دارد .
2- دارای ظاهر و زیبایی خاصی است که برخی افراد از این سقف ها استفاده می کنند (البته برخی نیز هیچ علاقه ای به این سقف ها ندارند ) .
3- . امروزه برای سقف های شیب دار معمولا از جنسی استفاده می کنند که مانع جذب رطوبت می شود و همچنین سبک می باشد .
4- استاندارد های موجود در سقف های شیب دار به همین جا ختم نمی شود چرا که باید نحوه اجرای سقف های شیب دار و جنس آن طوری باشد که گرما و صدا را عبور ندهد .
5- بسیار سریع قابل اجرا و تحویل است
6- استفاده از این سقف ها باعث سبک شدن بار سنگین سقف منازل شده و این امر برای مناطق زلزله خیز مناسب تر است به دلیل این که ستون های سبک و کمتری استفاده نمی شود .
7- این سقف ها معمولا مقرون به صرفه تر هستند .
8- این سقف ها قابل تعمیر بوده و نیز هزینه تعمیر این سقف ها نیز کمتر می باشد .
مزایای اجرای سقف شیب دار

انواع سقف شیب دار

قبل از توضیح سقف های شیب دار باید به دو نوع آن توضیح داد که نوع اول به سقفی گفته می شود که از دو یا چند طرف دارای شیب است و دوم نوعی است که با توجه به ساختار و ظاهر و نیاز از یک طرف بیشتر شیب اجرا نمی شود .
سقف های شیبدار جنگلی
که همانطور که از نامش پیداست در جنگل ها و کلبه های جنگلی به کار گرفته می شود . و باید طوری طراحی و اجرا شود که تا حد امکان سایه کمتری از درختان بر روی سقف بتابد و آفتاب بیشتر بر روی سقف بتابد.
سقف شیبدار گلخانه ای
این نوع از سقف های شیب دار در جاهایی استفاده می شوند که زاویه تابش نور خورشید در نظر گرفته می شود و علاوه بر آن به نحوی باشد که نور خورشید به طور متناوب بتابد و زاویه تابش در هنگام تابش طوری نباشد که سایه ساختمان ها اجسامی که در اطراف هستند سایه ایجاد کنند.
برخی از سقف ها هستند که برای مناطق سرد و برخی دیگر برای مناطق گرم و معتدل به کار می رود . استانداردی که در این سقف ها به کار می رود طوری است که باعث جذب نیروی خورشید نیز می شود و برخی دیگر باعث می شوند نور خورشید بازتاب داشته باشد .
سقف های شیب دار گرم
این سقف ها دارای عایق حرارتی می باشند به این دلیل به این سقف ها ، سقف های شیب دار گرم گفته می شود .
سقف های شیب دار سرد
برای برخی از سازه ها از این سقف ها استفاده می شود که در آن عایق حرارتی به کار گرفته نمی شود .
انواع سقف شیب دار

در اجرای سقف شیب دار به چه نکاتی باید توجه کنیم

یکی از نکاتی که در اجرای سقف های شیب دار باید مورد توجه قرار گیرد این است که این سقف ها باید دارای به درستی عایق بندی و نیز آب بندی شود چرا که این سقف ها بیشتر برای مناطقی استفاده می شود که باران و برف بسیار می بارد و اگر به درستی عایق بندی نشود ساختمان به شدت با مشکل مواجه می شود .
استفاده از ناودان یکی از اجزای جدا نشدنی در این نوع سقف هاست چرا که باران و برف موجود در سقف باید مسیری برای رسیدن به زمین داشته باشند .چرا که در صورت نبود ناودان ، آب و برف بر سر عابران پیاده ریخته می شود و مشکلات متعددی را به وجود می آورد .یکی دیگر از مواردی که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که سقف ها باید از درب منزل جلو تر باشد چرا که آب افراد زیر سقف را خیس نکند این مورد حتی با وجود ناودان ها نیز باید رعایت شود .
استفاده از این سقف ها در مراکزی که باران و برف بیشتری ببارد نسبت به جاهای دیگر متفاوت است به این صورت که هر چه به مناطق کوهستانی و سردسیر نزدیک تر باشیم باید سقف به کار رفته مرتفع تر و شیب آن نیز بیشتر باشد .
تفاوت ارتفاع بین کمترین و بیشترین شیب در اجرای سقف شیب دار حدودا بین 15 الی 70 درجه می باشد .

فروشندگان و لیست قیمت اجرای سقف شیبدار در نیازمندیها دات نت

در سایت نیازمندیها دات نت می توانید بسیاری از شرکت هایی که در زمینه اجرای سقف شیبدار و سقف کاذب فعال هستند را بیابید و ساختمان خود و شرایط آب و هوایی خود را توضیح دهید تا با توجه به نوع کارتان و جنس مورد نیاز و نوع خدماتتان، از این شرکت ها قیمت بگیرید و با یکی از این شرکت ها همکاری کنید . شماره تماس هر یک در سایت موجود می باشد و می توانید از آن ها استفاده کنید . لیست فروشندگان سقف کاذب را در لینک مورد نظر بررسی کنید و نیز تعداد بسیاری از شرکت های فعال در اجرای سقف های ساختمانی فعال هستند که می توانید به هر یک از آن ها سر بزنید و سفارش خود را به آن ها بسپارید .
لیست قیمت اجرای سقف شیبدار

فروش سوله دست دوم,ساخت سوله نو
star
» فروش سوله دست دوم,ساخت سوله نو
سوله های دست دوم با تنوع رنگی و کیفیت مناسب این شرکت تماما دمونتاژ شده و در انبارهای مجموعه دپو شده است. کلیه سوله ها با رنگ امیزی مجدد و در حد نو ...اجرای سقف شیبدار را انجام می دهد
    رسول یوسفی   ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126900264
اجرای سقف شیبدار,ساخت ونصب خرپا,اجرای سقف کاذب,ساخت سوله
star
» اجرای سقف شیبدار,ساخت ونصب خرپا,اجرای سقف کاذب,ساخت سوله
اجرای سقف شیبدار,ساخت ونصب خرپا اسکلت فلزی سبک ,سقف های ویلایی و انواع سقفهای شیبدار دیگر ورق پوشش سوله,انواع پوشش سقف سوله,اجرای سقف کاذب پ...اجرای سقف شیبدار را انجام می دهد
    چایچیان   ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121249735 و 09122702003 و 09391249735
اجرای سقف شیبدار در شهر تهران  ,اجرای سقف کاذب در شهر تهران
star
» اجرای سقف شیبدار در شهر تهران ,اجرای سقف کاذب در شهر تهران
اجرای سقف شیبدار در شهر تهران ,اجرای سقف کاذب در شهر تهران اجرای آردواز ، سقف ویلا ، سردرب منازل و پیشانی ( طرح سفال و .. ) اجرای سردرب منازل و پی...اجرای سقف شیبدار را انجام می دهد
    اظهری- سیدپور   ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09369227780 09124085816
اجرای انواع سقف ویلا
star
» اجرای انواع سقف ویلا
شرکت تک پوشش با 15 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت و اجرای انواع سقف ویلا،پیشانی,سردرب,آلاچیق و سوله از پی تا کلید آماده همکاری و خدمات در سراسر ا...اجرای سقف شیبدار-اجرای سقف ویلا-فروش ورق پرچین-تولید سوله-فروش سوله-ساخت آلاچیق-فروش ورق دکرا-پشم شیشه-ورق گالوانیزه- فروش رابیتس-فروش ورق رنگی-...
    اکبرنژاد  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09127358372 - 09125436313
اجرای سقف شیبدار , سفال شیرکوه یزد , ساخت سوله
star
» اجرای سقف شیبدار , سفال شیرکوه یزد , ساخت سوله
نصب و اجرای سقف شیبدار , سفال شیرکوه یزد , ساخت سوله شرکت آسمانه سازه ایساتیس مفتخر است با بیست سال تجربه در امر طراحی،نظارت و اجرای سقف شیبدار و...اجرای سقف شیبدار-اجرای سقف ویلا-فروش ورق پرچین-تولید سوله-فروش سوله-ساخت آلاچیق-فروش ورق دکرا-پشم شیشه-ورق گالوانیزه- فروش رابیتس-فروش ورق رنگی-...
    شرکت آسمانه سازه ایساتیس  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09123442862 - 02636676469
اجرای سقف شیبدار , نمایندگی سفال طبرستان , اجرای سقف کاذب , سفال شیرکوه یزد
star
» اجرای سقف شیبدار , نمایندگی سفال طبرستان , اجرای سقف کاذب , سفال شیرکوه یزد
اجرای سقف شیبدار , نمایندگی سفال طبرستان , اجرای سقف کاذب , سفال شیرکوه یزد شرکت نگین سقف آسیا مجری انواع سقفهای شیبدار ، نمایندگی سفال طبرستان...اجرای سقف شیبدار-اجرای سقف ویلا-فروش ورق پرچین-تولید سوله-فروش سوله-ساخت آلاچیق-فروش ورق دکرا-پشم شیشه-ورق گالوانیزه- فروش رابیتس-فروش ورق رنگی-...
    آقای علی تقی پور  ،  ایران - البرز  ،  تلفن : 09121694071 - 09125683237
نصب سقف پاسیو در تهران,نصب سقف متحرک در تهران,پوشش سقف پاسیو
star
» نصب سقف پاسیو در تهران,نصب سقف متحرک در تهران,پوشش سقف پاسیو
نصب سقف پاسیو در تهران,نصب سقف متحرک در تهران,پوشش سقف پاسیو مهندسی پوشش متحرک با پیشینه هشت ساله مدیران ضمن پایبند بودن بر فلسفه واحد خود دقت، ...
    سیفی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 0912-1212473
اجرای سقف شیبدار,تولید سقف شیروانی
star
» اجرای سقف شیبدار,تولید سقف شیروانی
آلاچیق اجرا شده توسط شرکت تک نما روفینگ که زیبایی بسیاری در زیر سازی گرفته است تک نما روفینگ.com: کانال شرکت تک نما @Tn_Co سایت شرکت تک نما Www.Tn-Co.ir ...اجرای سقف شیبدار این شرکت در راستای خدمات خود در زمینه شیروانی به بهترین شکل محصولات خودرا با بالاترین کیفیت به بازار عرضه میکند که این تایل در...
    شاهی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09122939961-09124347550
 اجرای نمای کامپوزیت, فروش اجرای نما کامپوزیت شرکت کدکن
star
» اجرای نمای کامپوزیت, فروش اجرای نما کامپوزیت شرکت کدکن
اجرای نمای کامپوزیت,فروش اجرای نما کامپوزیت شرکت کدکن ,افشین مقدم-وفایی-علیان ، سقف کاذب ، گریلیوم کدکن ، تایل کدکن ، لوکسالون ، تایل 6060 ، کناف ...
    افشین مقدم-وفایی-علیان  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09122115088 -09123266030
پوشش سقف شیبدار-شیروانی-خرپا-آردواز
star
» پوشش سقف شیبدار-شیروانی-خرپا-آردواز
09121431941 – 0939143194 سالن پوشش : 1 = =تهیه و اجرای پوشش سقف های شیبدار-پوشش سقف سوله-اجرای سقف :ویلا-شیروانی-حیاط خلوت-انباری پارکینگ-وسقفهای شیبداردی...
    پوشش سقف   ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121431941-09391431941
 اجرای سقف کاذب,اجرای سقف شیبدار,فروش انواع کا غذدیواری
star
» اجرای سقف کاذب,اجرای سقف شیبدار,فروش انواع کا غذدیواری
فروش و اجرای سقف کاذب در تهران فروش و اجرای سقفهای کاذب ساختمان فروش و اجرای انواع دیوار و سقف های کاذب فروش و اجرای انواع دیوار و سقف های کاذب...
    مسعود جعفری   ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09122119170
سازنده سوله،سقف سوله،پیمانکار سوله در کرج-تهران-قم-مشهد-قزوین-ساوه-همدان-کردستان-تبریز-ارومیه-ورامین-اشتهارد-شهریار-ملارد-شهرک شمس آباد-شه
star
» سازنده سوله،سقف سوله،پیمانکار سوله در کرج-تهران-قم-مشهد-قزوین-ساوه-همدان-کردستان-تبریز-ارومیه-ورامین-اشتهارد-شهریار-ملارد-شهرک شمس آباد-شه
02634713266 پیمانکار ساخت سوله ،سازنده سوله ،اجرای سوله،فونداسیون سوله،سقف سوله ساخت سوله ،پیمانکاری سوله صنعتی و سازه های فلزی ساختمانی،اجرای فو...اجرای سقف شیبدار ،اجرای سقف شیروانی اجرای سقف سوله ، اجرای سوله از پی تا کلید اجرای سقف ویلا ، اجرای ویلا از پی تا کلید اجرای سقف گاوداری ، اج...
    آقای حسینی  ،  ایران - البرز  ،  تلفن :
سازنده سوله،پوشش سقف سوله،اجری سقف سوله،قیمت هر متر سقف سوله در کرج،تهران،ماهدشت،صفادشت،اشتهارد،شهریار،ملارد،شهرک های صنعتی،مشهد ،قم،ق
star
» سازنده سوله،پوشش سقف سوله،اجری سقف سوله،قیمت هر متر سقف سوله در کرج،تهران،ماهدشت،صفادشت،اشتهارد،شهریار،ملارد،شهرک های صنعتی،مشهد ،قم،ق
پیمانکار ساخت سوله ،سازنده سوله ،اجرای سوله،فونداسیون سوله،سقف سوله در کرج تهران شهرک صنعتی ساخت سوله ،پیمانکاری سوله صنعتی و سازه های فلزی س...اجرای سقف شیبدار ،اجرای سقف شیروانی اجرای سقف سوله ، اجرای سوله از پی تا کلید اجرای سقف ویلا ، اجرای ویلا از پی تا کلید اجرای سقف گاوداری ، اج...
    آقای حسینی  ،  ایران - البرز  ،  تلفن :
قیمت اجرای سقف شیبدار ،سقف شیروانی
star
» قیمت اجرای سقف شیبدار ،سقف شیروانی
اجرای سقف شیبدار، سقف شیروانی،قیمت اجرای سقف شیبدار،قیمت سقف شیروانی ،سقف شیبدار فلزی قیمت اجرای سقف شیبدار، قیمت سقف شیروانی،قیمت اجرای سقف...اجرای سقف شیبدار ،اجرای سقف شیروانی اجرای سقف سوله ، اجرای سوله از پی تا کلید اجرای سقف ویلا ، اجرای ویلا از پی تا کلید اجرای سقف گاوداری ، اج...
    پوشش سقف  ،  ایران - البرز  ،  تلفن :
تعمیر و تعویض و آبندی سقف شیبدار، سقف شیروانی،سقف سوله،سقف ویلا،سقف گلخانه،سقف مرغداری،سقف گاوداری،سقف سالن تولید در کرج تهران چالوس ماهد
star
» تعمیر و تعویض و آبندی سقف شیبدار، سقف شیروانی،سقف سوله،سقف ویلا،سقف گلخانه،سقف مرغداری،سقف گاوداری،سقف سالن تولید در کرج تهران چالوس ماهد
02634713266 تعمیر و تعویض و آبندی سقف شیبدار، سقف شیروانی،سقف سوله،سقف سفال ،دکرا، شینگل ،روف تایل،آندوویلا،آندولین در کرج تهران چالوس رشت مازندرا...اجرای سقف شیبدار ،اجرای سقف شیروانی،سقف شیبدار فلزی و سقف شیبدار سفال طبرستان ،سفال ترک،سفال شیرکوه ، اجرای سقف ویلا،سقف شیبدار دکرا،سقف سیبد...
    پوشش سقف  ،  ایران - البرز  ،  تلفن :
هزینه اجرای سقف شیبدار شیروانی
star
» هزینه اجرای سقف شیبدار شیروانی
هزینه اجرای سقف شیبدار شیروانی،قیمت هر متر سقف شیروانی،سقف طرح سفال،قیمت پوشش سقف شیبدار،پوشش سقف شیروانی قیمت اجرای سقف شیبدار آندولین ،سق...اجرای سقف شیبدار ،اجرای سقف شیروانی،سقف شیبدار فلزی و سقف شیبدار سفال طبرستان ،سفال ترک،سفال شیرکوه ، اجرای سقف ویلا،سقف شیبدار دکرا،سقف سیبد...
    آقای حسینی  ،  ایران - البرز  ،  تلفن :
قیمت سقف شیبدار دکرا،سقف شینگل
star
» قیمت سقف شیبدار دکرا،سقف شینگل
قیمت اجرای سقف دکرا،سقف شینگل،سقف سفال،سقف روف تایل در کرج تهران چالوس سراسر ایران 02634713266 قیمت اجرای سقف شیبداردکرا،سقف شیبدار شینگل ،سقف روف...اجرای سقف شیبدار ،اجرای سقف شیروانی،سقف شیبدار فلزی و سقف شیبدار سفال طبرستان ،سفال ترک،سفال شیرکوه ، اجرای سقف ویلا،سقف شیبدار دکرا،سقف سیبد...
    آقای حسینی  ،  ایران - البرز  ،  تلفن :
قیمت اجرای ساندویچ پانل سقفی دیواری
star
» قیمت اجرای ساندویچ پانل سقفی دیواری
02634713266 قیمت نصب اجرای ساندویج پانل سقفی و دیواری سردخانه ای،اجرای عایق حرارتی-برودتی و صوتی سقف و دیوار سوله،عایق پشم شیشه در کرج تهران اشتهارد...اجرای سقف شیبدار ،اجرای سقف شیروانی اجرای سقف سوله ، اجرای سوله از پی تا کلید اجرای سقف ویلا ، اجرای ویلا از پی تا کلید اجرای سقف گاوداری ، اج...
    آقای حسینی  ،  ایران - البرز  ،  تلفن :
اجرای سقف ویلا ،پوشش سقف ویلا،قیمت سقف ویلا،پیمانکار ویلا و سقف ویلا کرج تهران طالقان ،شهریار،اشتهارد،چالوس
star
» اجرای سقف ویلا ،پوشش سقف ویلا،قیمت سقف ویلا،پیمانکار ویلا و سقف ویلا کرج تهران طالقان ،شهریار،اشتهارد،چالوس
02634713266 اجرای سقف ویلا،سقف گلخانه،سقف مرغداری،سقف گاوداری،سقف کاذب،سقف سالن تولید ،خرپا،سردرب یا سردری و پیشانی،عایق بندی سقف ساندویچ پانل سق...اجرای سقف شیبدار ،اجرای سقف شیروانی اجرای سقف سوله ، اجرای سوله از پی تا کلید اجرای سقف ویلا ، اجرای ویلا از پی تا کلید اجرای سقف گاوداری ، اجر...
    آقای حسینی  ،  ایران - البرز  ،  تلفن :
اجرای سقف آردواز ،قیمت سقف آرد واز،قیمت سقف کاذب،اجرای سقف کاذب،پیمانکار سقف شیروانی،پیمانکار سقف آردواز،قیمت سقف آردواز رنگی طرح سفال و ک
star
» اجرای سقف آردواز ،قیمت سقف آرد واز،قیمت سقف کاذب،اجرای سقف کاذب،پیمانکار سقف شیروانی،پیمانکار سقف آردواز،قیمت سقف آردواز رنگی طرح سفال و ک
02634713266 اجرای سقف آردواز ،قیمت سقف آرد واز،قیمت اجرای سقف آردواز ،قیمت سقف کاذب، اجرای سقف کاذب،پیماکار سقف کاذب،پیمانکار سقف سقف شیروانی، پیم...اجرای سقف شیبدار آندولین ،سقف شیبدار آندوویلا،سقف شیبدار شادولاین،سقف پرچین، سقف سفال طبرستان ترک شیرکوه شاهین ، سقف دکرا،سقف شیبدار شینگل ،...
    آقای حسینی  ،  ایران - البرز  ،  تلفن :

Pages :  
12


هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .

ربات تلگرامی سایت نیازمندیها دات نت