نیازمندیها دات نت
آگهی رایگان ثبت نظر آگهی های ویژه
چرا زنان به دنبال عمل جراحی اپیلاسیون هستند؟
افزایش تعداد چنین عمل‌هایی در میان زنان، تا حدودی مربوط می‌شود به آگاهی که زنان از دسترس بودن چنین عملهای جراحی بدست آوردند‌. اطلاعات کافی در این زمینه هم در اینترنت و هم در مجله‌های مربوط به زنان وجود دارد‌. بسیاری از پزشکان نیز در این زمینه تبلیغاتی در اینترنت و دیگر نشریات انجام داده‌اند‌، درحالیکه زنان بیشتری در این‌باره اطلاعات کسب می‌کنند‌، این رویه‌، توضیح‌دهنده این مطلب نیست که چرا زنان هر روز تمایل بیشتری به انجام این عمل دارند‌؟
افزایش یافتن شهرت اپیلاسیون کردن برزیلی‌، شاید یکی از دلایل افزایش چنین عمل‌های جراحی باشد‌. برداشتن اکثریت موی شرمگاه بدین معنی است که اعضای تناسلی کمتر پوشیده می‌گردند و زنان نسبت به اعضای تناسلی خود آگاهی بیشتری پیدا کرده‌اند و این نگرانی را دارند که آیا اعضاء تناسلی آنان نرمال می‌باشد یا نه‌. یکی دیگر از این دلایل‌، نشان دادن آلت جنسی در فیلم‌های پورنوگرافی می‌باشد‌. دکتر Ajay Rcne در یک مصاحبه با دکتر‌های استرالیایی اظهار داشت که فیلم‌های پورنوگرافی تأثیر زیادی در تغییر نگرش زنان نسبت به ظاهر عضو تناسلی خود‌، ایجاد کرده است‌. برای این‌که بتوان مجله‌های پورنوگرافی را در قفسه‌های روزنامه‌فروشی‌، به فروش رساند‌، باید اول آلت جنسی زنان را تبدیل به چیزی پنهان و محرمانه نمود‌. بنابراین آلت جنسی زنان به گونه‌ای رنگ‌آمیزی شوند تا پیدا و آشکار نباشد که غالباً شبیه آلت جنسی دختران نابالغ به نظر می‌رسند‌. تبلیغات اینترنتی بدان معنا است که زنان هرچه بیشتر در معرض تصاویر جنسی هستند و الزاماً آلت تناسلی خود را با آلت تناسلی زنان در فیلم‌های پورنوگرافی‌، مقایسه می‌کنند‌.
خطرات و مشکلات این عمل جراحی (GCS) چیست‌؟
خطرات این عمل می‌تواند شامل عفونت‌، خونریزی‌، بیهوشی و زخم شدن گردد. دیگر خطرات این عمل می‌تواند شامل موارد ذیل گردد‌:
آسیب رسیدن به عصب‌ها و از دست دادن تحریک‌پذیری
نا‌متقارن شدن لبه‌های فرج
حلزونی شدن لبه‌های فرج
تغییر دائمی رنگ فرج
از بین رفتن بافت‌های کنار زخم
لخته‌ی خون
داشتن درد هنگام رابطه‌ی جنسی
تغییر در تحریک‌پذیری جنسی
نارضایتی از نتیجه‌ی عمل
آسیب‌دیدگی دیگر قسمتهای اعضای تناسلی
به‌علاوه مطالعاتی در این زمینه انجام گرفته در اثرات طولانی این عمل را بر روی عملکرد جنسی فرد‌، دوران بارداری‌، تولد فرزند و پیر شدن مورد بررسی قرار داده‌اند‌. بسیاری از این مطالعات صرفاً رضایت جنسی زنان زمان کوتاهی بعد از عمل بررسی کرده‌اند‌. این مطالعات‌، غالباً توسط خود جراحان انجام شده است و شامل دیدگاه‌های مستقل نمی‌شود‌. مهم است شواهد معتبرتری را در این زمینه بدست آورد‌. ما برای مثال می‌دانیم که فرج در تحریک جنسی زنان دارای نقش می‌باشد‌. آیا اثرات ایجاد شده توسط عمل جراحی فرج‌، بر عملکرد جنسی فرد تأثیر می‌گذارد؟ مشابه همین مسئله‌، زنانی که دچار قاعدگی می‌شوند‌، به دلیل کاهش سطح هورمون‌های تخمدان، لیزی و مرطوب بودن واژن آنها کمتر است. آیا اینگونه زنان به خاطر کم بودن لغزندگی داخل واژن، بیشتر از زنان دیگر رنج می برند‌؟
انتخاب جراح‌:
جراحان در این زمینه‌، دارای آموزش‌ها‌، تجارب و صلاحیت‌های متفاوتی هستند‌. زنان باید به دنبال جراحانی باشند که به موسسات حرفه‌ای تعلق داشته باشند‌. برای مثال جامعه‌ی جراحان پلاستیک استرالیا (ASPS)‌، دارای 12 سال سابقه‌ی آموزشی در زمینه‌ی جراحی و حداقل 5 سال سابقه در آموزش‌های پیشرفته دارد‌.
سوالاتی که زنان می‌توانند از جراح خود بپرسند‌؟
تجربه‌ی آنان هنگام انجام چنین جراحی‌های خاص‌، روش‌های خاص مورد استفاده‌ی آنان‌، خطرات و مشکلات و اثرات جانبی این عمل و شایع بودن یا نادر بودن این اثرات‌، چگونگی درمان یا مدیریت این تأثیرات جانبی، مقدار درد ایجاد شده بعد ازعمل، مقدار زمانی که بهبودی کامل نیاز دارد (زمان دور بودن از روابط جنسی و وظایف خانه‌داری)‌. اگر برای برطرف کردن مشکلات بعد از عمل نیاز به جراحی دوباره بود‌، هزینه آن به عهده چه کسی می باشد‌؟
نرمال و عادی بودن این عمل جراحی چگونه است‌؟
اکثر زنانی که این عمل را انجام داده‌اند‌، دارای اعضای تناسلی نرمال می‌باشند‌. در یک مطالعه‌ی انجام گرفته که در مجله‌ی علمی Gynaecology در سال 2011 به چاپ رسید‌، نشان داد که 33 نفر از زنانی که درخواست چنین عمل جراحی را داشتند‌، لبه های داخلی فرج آنان دارای‌، اندازه ی نرمال بود‌. بنابراین دانستن این مطلب که ملاک و معیار نرمال بودن چیست‌. به زنان هنگام تصمیم‌گیری درباره‌ی انجام چنین عملی کمک می‌کند‌. بیمارانی که در کلینیک دکتر Ajay Rane می‌خواهند چنین عملی را انجام دهند‌، در ابتدا حدود 300 تصویر از آلت تناسلی زنانی که چنین عملی را انجام داده‌اند‌، به بیماران نشان داده می‌شود تا تفاوت‌های طبیعی در این‌گونه عمل‌ها را به بیماران نشان داد. اعضاء تناسلی زنان از لحاظ شکل‌، رنگ و اندازه متفاوت می‌باشند‌. در یک تحقیق چاپ شده در مجله‌ی Gynaecology‌، اندازه‌ی لبه‌های کوچک فرج زنان که دچار قاعدگی شده بودند طولی 100-20 میلیمتر و پهنایی 50-7 میلیمتر بود‌. از آن جایی که این تحقیق فقط در مورد 50 زن انجام گرفته بود‌، چنین تفاوت‌هایی به مراتب در میان جمعیت کلی بیشتر خواهد بود‌. لبه‌های کوچک فرج می‌توانند ضخیم‌، نازک‌، کوتاه و بلند‌، فرم یا حالت‌هایی بین این آنها را به خود گیرند‌. محدوده‌ی موی آنها از صورتی غلیظ شروع شده‌، سپس صورتی قهوه ای‌، صورتی مایل به قرمز‌، ارغوانی و در آخر به رنگ سیاه در می‌آیند‌. رنگ آنها معمولاً به صورت یکدست نیست (‌رنگ لبه‌ها تیره‌تر می‌باشد‌)‌. نامتقارن بودن لبه‌های فرج‌، چیز غیر معمولی نیست که یکی از لبه‌ها بلند‌تر یا بزرگ‌تر از دیگری باشد‌. کارکرد لبه‌های فرج‌، حفاظت کردن از واژن و مجاری ادرار می‌باشد. آنها همچنین نقش تحریک‌کنندگی در عمل جنسی نیز دارند‌. موقع تحریک جنسی‌، خون به این قسمت سرازیر می‌شود و لبه‌های فرج ورم می‌کند که لذت جنسی را افزایش می‌دهد‌. کارکرد دیگر لبه‌های فرج‌، ایجاد لغزندگی برای جلوگیری از اصطکاک پوست در قست لبه‌های فرج می‌باشد‌. این لبه‌ها همچنین برای حفاظت از اعضای تناسلی زیر آن نیز می‌باشد‌. به‌علاوه این لبه‌ها‌، هنگام عمل جنسی‌، نقش ضربه‌گیر دارند‌. لبه‌های کوچک و بزرگ فرج از یک بافت به‌وجود می‌آیند‌، درست همانند حفره آلت تناسلی مرد و پوست بیضه در مردان‌. این کمک می‌کند تا توضیحی باشد برای این‌که چرا لبه‌های فرج به این شکل می‌باشند‌. نقش موی زهار برای کاهش دادن ناراحتی ایجاد شده توسط آمیزش جنسی از طریق ایجاد لایه حفاظتی بر روی استخوان شرمگاه می‌باشد‌. به این دلیل است که این موها حتی بعد از کاهش وزن زیاد باز هم باقی می‌مانند‌. علاوه بر تفاوت‌هایی که میان زنان وجود دارد‌، اعضای تناسلی زنان در طول مدت زندگی دچار تغییراتی می‌شود‌. در طول دوران بلوغ دختران‌، رنگ پوست در قسمت آلت تناسلی تیره‌تر می‌شود یا لبه‌های کوچک فرج در پاسخ به تغییرات هورمونی‌، بزرگتر می‌شوند‌. دیگر عاملی که باعث تغییر رنگ یا اندازه‌ی لبه‌های فرج می‌شود‌، بارداری می‌باشد‌. هنگام قاعدگی بافت‌های مرتبط با هم و رسوب‌های چربی در لبه‌های بیرونی فرج‌، کاهش پیدا می‌کنند و نازک‌تر می‌گردند‌. به‌همین شکل لبه‌های کوچک فرج نیز ممکن است کوچک شوند و رنگ آنان تغییر کرده‌، کم‌رنگ‌تر می‌شوند‌.
چرا زنان به دنبال عمل جراحی اپیلاسیون هستند، عمل جراحی اپیلاسیون، متقارن شدن لبه‌های فرج، حلزونی شدن لبه‌های فرج، تغییر دائمی رنگ فرج‌، داشتن درد هنگام رابطه‌ی جنسی
چرا زنان به دنبال عمل جراحی اپیلاسیون هستند
www.bface.ir
شماره تماس: 33363223– 031 و 33363433 - 031
آدرس: اصفهان - میدان جمهوری ابتدای خیابان خرم مجتمع ستاره طبقه 6 واحد 602
ایمیل: info@bface.ir , support@bface.ir

اطلاعات سایت حذف گردید

هشدار پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام نیازمندیها :

نیازمندیها هیچگونه منفعت و مسِئولیت در قبال معامله شما ندارد و مسئولیت آن با آگهی دهنده میباشد.

این آگهی منقضی و به آرشیو منتقل شده است. ( اطلاعات ارتباط قابل نمایش نیست )
402

جراحي زيبايي

نظرات
ارسال نظرات


نام و نام خانوادگی :  
متن نظر (پرسش) :  
تصویر امنیتی :
 
فهرست آگهی های مرتبط
آگهی وجود نداردهرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
طراحی و اجرا : کاریزما وب