نیازمندیها دات نت
آگهی رایگان ثبت نظر آگهی های ویژه

مزایای عایق کاری با فایبرگلاس نوین ایده


وزن سبک؛ استحکام بالا؛ دوام قابل توجه؛ پایداری نسبی دربرابر اشعه UV و مقاومت شیمیائی.کامپوزیتها یا قطعات فایبرگلاس دارای رتبه اول گسترش کاربرد؛ در صنایع مختلف هستند.

قطعات فایبرگلاس در هر شکل ؛ کیفیت سطحی و طرحی می توانند تولید شده و ضمن دارا بودن خواص مکانیکی طراحی شده از صرفه اقتصادی قابل توجهی نیز برخودارباشند.

در حال حاضر در سراسر دنیا مقاومترین مخازن دربرابر حرارت و اسید از جنس فایبرگلاس ساخته میشود. بطور مثال سینکهای آزمایشگاهی ضد اسید پلیمری را نمی توان از پلی اتیلن ساخت چرا که اسید به سرعت با پلی اتیلن واکنش نشان داده و سبب خوردگی مخزن میگردد و در این موارد حتما می باید از فایبرگلاس جهت مخازن نگهداری اسید استفاده نمود.

در فرآیند تجزیه فاضلاب توسط باکتری های بی هوازی مقدار بسیار زیادی اسید تولید می گردد و محیط اسیدی درون سپتیک زمینه خوردگی را برای
_
فرآیند عایق کاری استخر با فایبرگلاس نوین ایده


در راستای آب گریز نمودن استخرها با فایبر گلاس در مرحله اول کار، با استفاده از مصالح پرایمری پوششی را بر روی سطوح مورد نظر ایجاد می نمایند و سپس با استفاده از فایبر گلاس جداره ها و کف استخر را پوشش می دهند و در گام بعدی ملات های بتنی را استقاده می نمایند و وقتی این ملات ها به گیرش و سختی مورد نظر رسیدند از فراورده های آببندی نانو بر روی پوشش های سیمانی استفاده می کنند. در واقع می توان فیبر شیشه را به صورت اختلاطی از رزین های تقویت شده با الیاف به کار برد که در این روش رزین ها نقش ماتریس و الیاف در راستای افزایش توان استحکامی استفاده شود.
_
مزایای فایبرگلاس نوین ایده


وزن سبک؛ استحکام بالا؛ دوام قابل توجه؛ پایداری نسبی دربرابر اشعه UV و مقاومت شیمیائی.کامپوزیتها یا قطعات فایبرگلاس دارای رتبه اول گسترش کاربرد؛ در صنایع مختلف هستند.قطعات فایبرگلاس در هر شکل ؛ کیفیت سطحی و طرحی می توانند تولید شده و ضمن دارا بودن خواص مکانیکی طراحی شده از صرفه اقتصادی قابل توجهی نیز برخودارباشند.در حال حاضر در سراسر دنیا مقاومترین مخازن دربرابر حرارت و اسید از جنس فایبرگلاس ساخته میشود. بطور مثال سینکهای آزمایشگاهی ضد اسید پلیمری را نمی توان از پلی اتیلن ساخت چرا که اسید به سرعت با پلی اتیلن واکنش نشان داده و سبب خوردگی مخزن میگردد و در این موارد حتما می باید از فایبرگلاس جهت مخازن نگهداری اسید استفاده نمود.در فرآیند تجزیه فاضلاب توسط باکتری های بی هوازی مقدار بسیار زیادی اسید تولید می گردد و محیط اسیدی درون سپتیک زمینه خوردگی را برای مخزن فراهم میکند.

_
درباره عایق کاری استخر با فایبرگلاس نوین ایده چه می دانید؟؟؟


عایق کاری استخر با فایبرگلاس نمونه ای دیگر از عملیات آب گریز نمودن استخر می باشد که در ادامه مطلب بیشتر با این موضوع آشنا خواهیم شد. در بازار های رقابتی امروز انواع متفاوتی از محصولات برای محافظت و آب گریز نمودن بناهای سیمانی وبتنی وجود دارد که می توان به عنوان نمونه به اپوکسی، سیلوکسان، عناصر اکرلیکی، رزین های با قابلیت تزریق، محصولات فراوری شده بر پایه قیر و …. را نام برد. هر کدام از این روش ها و عناصر می توانند با توجه به شرایط استفاده و به کارگیری، شرایط و محدودیت های محیطی، مدت زمان بهره برداری و توقعات در صورت انتخاب بهینه کارامد و موثر باشند. در واقع استفاده از فایبر گلاس به عنوان یک عایق رطوبتی گزینه ای بسیار مناسب برای استخرها و منابع ذخیره و نگهداری آب می باشد. این لایه های محافظتی دارای توان مقاومتی بالایی در مواجه با عناصر و ساختارهای شیمیایی و اسیدی هستند و با توجه به این توانایی فایبر گلاس ها متریال هایی بسیار عالی و مناسب برای ضد آب نمودن محفظه های نگهداری مواد شیمیایی و استخرهای حاوی اسید هستند. چنانچه شما نیز در زمینه عایق های مختلف و پوشش دهی استخرها و محفظه های متفاوت قصد استفاده از فایبر گلاس را دارید می توانید برای مشاوره و راهنمایی خرید با کارشناسان عمران مال تماس حاصل نمائید. در ادامه مطلب عایق کاری استخر با فایبرگلاس همراه ما باشید.
_
فايبرگلاس (Fibreglass/Fiberglass) :


فايبرگلاس يا كامپوزيت هاي پليمري نوعي پوشش است كه از مواد نفتي و پشم شيشه درست مي شود. امروزه بيشتر كارخانه ها براي عايقكاري يا ايزولاسيون مخازن حاوي آب و اسيد از فايبرگلاس استفاده مي كنند و بدين ترتيب جلوي پوسيدگي و ازبين رفتن مخازن و ضررهاي ناشي از آن را مي گيرند.سبك و مستحكم بودن از ديگر ويژگي هاي فايبرگلاس است كه باعث توليد انواع قطعات از جنس فايبرگلاس شده است ( چگالي فايبر گلاس در حدود ۲۰۰۰-۱۸۵۰ كيلوگرم بر متر مكعب است) : مخازن نگهداري مايعات مختلف از جمله اسيد، سپتيك تانكها، چربي گيرها ، سپر انواع خودروها، انواع ايرانيتها، اتاقك ها ، سيلوهاي سيمان و …به عبارت ديگر فايبرگلاس كه به نامهاي GRP(Glass Reinforced Plastic) يا GFRP(Glass Fiber Reinforced Plastic) هم شناخته شده است يك FRP يا Fiber (Fibre) Reinforcement Polymer ( فيبرهاي پليمري تقويت شده يا پلمير تقويت شده با الياف) ساخته شده از يك ماتريس پلاستيكي تقويت شده بوسيله فيبرهاي شيشه اي ريز و نازك مي باشد كه اين ماتريس پلاستيكي مي تواند شامل انواع رزين (اپوكسي ، پلي استر يا وينيل استر) و يا مواد ترموپلاستيك باشد.فايبرگلاس ، كامپوزيتي از الياف شيشه با مواد پليمري است كه از پشم شيشه به عنوان ماده تقويت كننده و از مواد پليمري به عنوان مواد زمينه استفاده مي‌شود. قطعات فايبرگلاس حاوي يك نوع يا بيشتر از الياف تقويت كننده بوده كه توسط يك رزين ( ماتريس ) احاطه ميگردند.الياف تقويتي نقش اصلي را در استحكام و مقاومت قطعات دارا مي باشند كه تعدادي از انواع آن شامل الياف شيشه ، الياف كربن ، الياف آراميد ، الياف بازالت و غيره هستند. كه الياف هاي فوق الذكر خود داراي اشكال و انواع مختلفي مي باشند.

_
لاينينگ مخازن با فایبر گلاس نوین ایده :


لاينينگ يا ايزولاسيون يا عايق بندي مخازن عبارت است از پوشش مخازن با اعمال ماتريسي از رزين ترموست (پلي استر، اپوكسي، ونيل استر) و الياف (شيشه ، كربن ، آراميد ، بازالت) در لايه هاي متعد. انتخاب نوع رزين و الياف و همچنين تعداد لايه ها بستگي به عوامل محيطي و شيميايي محل كار دارد.با استفاده از اين روش سطح مخازن بتني و فلزي از خوردگي هاي شيميايي ناشي از اسيدها و بازها و مواد اكسنده محافظت ميشود. در واقعبا اجراي پوشش فايبرگلاس داخل مخزن ، يك مخزن مجزا داخل مخزن اوليه شكل ميگيرد ، لذا طول عمر مخزن زياد مي شود. ضمنا به دليل يكپارچه و بدون درز بودن اين نوع لاينينگ ، احتمال نفوذ ماده درون مخزن به اين لايه صفر است.لاينينگ صنعتي مخازن فلزي و بتني حاوي مواد شيميايي (اسيدي | اسيد كلريدريك ، فسفريك -قليايي-حلالهاي خورنده- مواد نفتي و…) با سيستمهاي اف آر پي لاينينگ و جي آر پي لاينينگ (F.R.P lining و G.R.P lining ) انجام مي شود . هچنين مقاوم سازي سازهاي بتني نيز توسط F.R.P انجام مي گيرد.ضمنا روشي است مناسب جهت پوشش مخازن تصفيه آب، Waste Water ، Sanitary Drain و مخازن آب Chiller در برابر اثرات تخريبي آب و اكسيداسيون سطح فلز.

_
مزیت ها و توانایی های فایبرگلاس نوین ایده در مقایسه با محصولات سنتی


محصولات آببندی سنتی فقط از یک سمت توانایی ضد آب بودن را دارند و اگر آب به سطوح زیرین راه پیدا نماید همانند یک تاول باد کرده و از سطوح زیر کار جدا می شود و این در حالی است که فایبر گلاس ها در مواجه با آب و رطوبت کاملا آب گریز بوده و احتمال این مشکلات در آنها وجود ندارد.عایق های سنتی در مواجه با دمای بالا و درجه حرارت ذوب شده و مواد قیری از آن شره می نماید، اما متریال های فیبر شیشه کاملا جامد و سخت بوده و تغییرات دمایی بر آن اثر نخواهد داشت.آببندهای سنتی در برابر ابزارهای تیز و ریشه درختان توان مقاومتی ندارند و بسیار آسیب پذیر هستند و این در حالی است که فایبر گلاس ها بسیار مستحکم بوده و این عوامل تاثیر مخربی بر آن ندارد.سطوح زیرین عایق های سنتی در مواجه با آب خیلی زود پوسیده و قابلیت و توانایی خود را از دست می دهد، اما فایبر گلاس ها برای استفاده در مکان هایی که سطح آب های زیر زمینی بالا است گزینه ای بسیار مناسب و مقاوم است.فیبرهای شیشه در مقابله با فشارهای وارد شده بر سازه توان مقاومتی بسیار عالی دارند.

_
انواع فایبر گلاس


بسته به مواد اولیه مورد استفاده و نسبت‌های آن‌ها برای ساخت فایبرگلاس، فایبرگلاس می‌تواند به سه دسته عمده تقسیم شود:
شیشه -A: یک نوع شیشه که به عنوان شیشه آلکالی خوانده می‌شود و به مواد شیمیایی مقاوم است. برای ترکیب فیبر و شیشه،نوع شیشه است.
شیشه –C:شیشه C مقاومت بسیار خوبی نسبت به تاثیر شیمیایی دارد و همچنین به عنوان شیشه شیمیایی نامیده می‌شود
شیشه – E: این شیشه همچنین به عنوان شیشه الکتریکی نامیده می‌شود و یک عایق بسیار خوب از الکتریسیته است.
شیشه – AE :ین نوع شیشه بسیار مقاوم است.
شیشه ـS :این شیشه به عنوان شیشه ساختاری نیز نامیده می‌شود و به خاطر خواص مکانیکی اش شناخته شده‌است.

_
درباره فایبرگلاس


نوعی پلاستیک تسلیح شده با فیبر است که در آن الیاف شیشه‌ای و پلاستیک تسلیح شده استفاده شده. به این دلیل است که فایبرگلاس به عنوان پلاستیک تسلیح شده با شیشه یا پلاستیک تسلیح شده نیز شناخته می‌شود. فیبر شیشه معمولا به صورت ورق ای پهن می شود و به صورت پارچه بافته می‌شود. با توجه به مورد استفاده از فایبرگلاس، الیاف شیشه‌ای می‌تواند از انواع مختلف شیشه ساخته شود. فایبر گلاس سبک، قوی و کم‌تر شکننده است. بهترین نکته در مورد فایبرگلاس توانایی آن برای قالب‌گیری به شکل‌های مختلف است. به همین علت است که فایبرگلاس فایبرگلاس به طور گسترده درساخت وان حمام، قایق‌ها، هواپیما، پشت‌بام و … استفاده می‌شود. درادامه در مورد انواع فایبرگلاس به همراه ویژگی‌ها و کاربردهای آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

_
فایبر گلاس چیست؟


انواع رزین‌ها در ساخت مخازن فایبرگلاس عبارتند از: پلی استر، وینیل استر، اپوکسی می‌باشد. پلی استرها ضعیف در برابر خوردگی بوده و ونیل استر مقاومت خوب در برابر خوردگی داشته و اپوکسی مقاوم در برابر خوردگی و دما می‌باشد. چگالی فایبر گلاس در حدود ۱۸۵۰-۲۰۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب است.

ورق فایبرگلاس از مخلوط رزین پلی استر، الیاف شیشه، رنگ و مواد دیگری تشکیل شده‌است. تولید ورق فایبرگلاس در ایران از دهه ۶۰ و تقریباً بعد از جنگ ایران و عراق شروع شده‌است. کاربرد ورق‌های فایبرگلاس در مکان‌هایی است که پوشش همراه با نور نیاز داشته باشند.

ورق فایبرگلاس از مخلوط رزین پلی استر، الیاف شیشه، رنگ و مواد دیگری تشکیل شده‌است. تولید ورق فایبرگلاس در ایران از دهه ۶۰ و تقریباً بعد از جنگ ایران و عراق شروع شده‌است. کاربرد ورق‌های فایبرگلاس در مکان‌هایی است که پوشش همراه با نور نیاز داشته باشند.

مواد اولیه صنایع فایبرگلاس عبارتند از:

• رزین های پلی ‏استری ارتوفتالیک و ایزوفتالیک
• رزین وینیل استر
• رزین اپوکسی
• شتاب دهنده کبالت و سرب
• هاردنر اپوکسی و UP
• اروزیل
• تیتان
• الیاف شیشه سوزنی

_
فایبرگلاس چیست؟


فایبر گلاس (به انگلیسی: Fiberglass) کامپوزیتی از الیاف شیشه با مواد پلیمری است که از پشم شیشه به عنوان مادهٔ تقویت کننده و از مواد پلیمری به عنوان مواد زمینه استفاده می‌شود.فایبرگلاس نوعی پوشش است که از مواد نفتی و پشم شیشه ساخته می شود. امروزه اکثر کارخانه ها در دنیا مخازن آب و اسید خود را با استفاده از فایبرگلاس عایق نموده و از پوسیدگی و ازبین رفتن مخازن وضررهای ناشی از آن جلوگیری می کنند. ولی از دیگر ویژگی های فایبرگلاس سبک و مستحکم بودن آن است که موجب تولید انواع قطعات از جنس فایبرگلاس از جمله: انواع ایرانیتها، اتاقک ها، سپر انواع خودروها، سیلوهای سیمان، مخازن نگهداری مایعات مختلف از جمله اسید، سپتیک تانکها، چربی گیرها و … شده است. فایبرگلاس، کامپوزیتی از الیاف شیشه با مواد پلیمری است که از پشم شیشه به عنوان ماده ی تقویت کننده و از مواد پلیمری به عنوان مواد زمینه استفاده می‌شود. فایبرگلاس در ساخت مخازن نیز بکار می رود. انواع رزین ها در ساخت مخازن فایبرگلاس پلی استر، وینیل استر و اپوکسی می باشند. پلی استرها در برابر خوردگی ضعیف بوده و وینیل استرها دارای مقاومت خوبی در برابر خوردگی بوده و اپوکسی در برابر خوردگی و دما مقاوم می باشد. چگالی فایبرگلاس در حدود ۱۸۵۰-۲۰۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب است. کامپوزیتها یا قطعات فایبرگلاس محتوی یک نوع یا بیشتر از الیاف تقویت کننده اند که توسط یک رزین ( ماتریس ) احاطه می شوند. در بسیاری از کاربردها استفاده از مواد مغزی ( مانند فوم ها و … ) موجب افزایش قابل توجه مدول مقطعی در قطعات کامپوزیت می شود. استفاده از مواد مغزی موجب افزایش سفتی و سختی قطعات فایبرگلاس یا کامپوزیت می شود. قطعات کامپوزیتی دارای مواد مغزی می توانند با یک طرف و یا دو طرف سطح صاف و صیقلی به شکل ساندویچ تولید شوند. الیاف تقویتی دارای نقش اصلی در استحکام و مقاومت قطعات کامپوزیت هستند که تعدادی از انواع آن شامل الیاف شیشه؛ الیاف آرامید؛ الیاف کربن؛ کولار و غیره هستند، که الیاف های مذکور خود دارای اشکال و انواع مختلفی می باشند. متداولترین نوع مصرفی الیاف تقویت کننده در صنایع الیاف شیشه ای می باشند. متداولترین رزین مصرفی در صنایع فایبرگلاس رزین پلی استر غیر اشباع بوده و از انواع دیگر می توان اپوکسی ها؛ وینیل استرها ؛ فنولیک ها و غیره را نام برد.انواع رزین‌ها در ساخت مخازن فایبرگلاس عبارتند از: پلی استر، وینیل استر، اپوکسی می‌باشد. پلی استرها ضعیف در برابر خوردگی بوده و ونیل استر مقاومت خوب در برابر خوردگی داشته و اپوکسی مقاوم در برابر خوردگی و دما می‌باشد. چگالی فایبر گلاس در حدود ۱۸۵۰-۲۰۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب است.

_
تخصصی ترین مجری فایبر گلاس


انواع رزین‌ها در ساخت مخازن فایبرگلاس عبارتند از: پلی استر، وینیل استر، اپوکسی می‌باشد. پلی استرها ضعیف در برابر خوردگی بوده و ونیل استر مقاومت خوب در برابر خوردگی داشته و اپوکسی مقاوم در برابر خوردگی و دما می‌باشد. چگالی فایبر گلاس در حدود ۱۸۵۰-۲۰۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب است.ورق فایبرگلاس از مخلوط رزین پلی استر، الیاف شیشه، رنگ و مواد دیگری تشکیل شده‌است. تولید ورق فایبرگلاس در ایران از دهه ۶۰ و تقریباً بعد از جنگ ایران و عراق شروع شده‌است. کاربرد ورق‌های فایبرگلاس در مکان‌هایی است که پوشش همراه با نور نیاز داشته باشند.ورق فایبرگلاس از مخلوط رزین پلی استر، الیاف شیشه، رنگ و مواد دیگری تشکیل شده‌است. تولید ورق فایبرگلاس در ایران از دهه ۶۰ و تقریباً بعد از جنگ ایران و عراق شروع شده‌است. کاربرد ورق‌های فایبرگلاس در مکان‌هایی است که پوشش همراه با نور نیاز داشته باشند.

مواد اولیه صنایع فایبرگلاس عبارتند از:

• رزین های پلی ‏استری ارتوفتالیک و ایزوفتالیک
• رزین وینیل استر
• رزین اپوکسی
• شتاب دهنده کبالت و سرب
• هاردنر اپوکسی و UP
• اروزیل
• تیتان
• الیاف شیشه سوزنی

1-اجرای فایبر گلاس نوین ایده2-مقاوم سازی با 3frp-عایق بدنه استخر4-فایبرگلاس استخر 5frp-عایق فایبرگلاس 6grp-عایق کاری فایبرگلاس نوین ایده7-عایق فایبرگلاس قیمت8-قیمت عایق فایبر گلاس9-پوشش فایبرگلاس مخازن10-انواع عایق رطوبتی استخر
11-پوشش فایبرگلاس استخر12-اجرای پوشش فایبرگلاس13-اجرای عایق فایبرگلاس14-ایزولاسیون با فایبرگلاس15-عایق کاری پشت بام با فایبرگلاس نوین ایده16-عایق رطوبتی پشت بام17-عایق رطوبتی فایبرگلاس18-ساخت استخر با فایبرگلاس19-عایق کاری استخر با فایبرگلاس20-نشت گیری استخر با فایبرگلاس21-فایبرگلاس برای استخر22-مقاوم سازی ستون با 23frp-مقاوم سازی با فایبرگلاس24-ایزولاسیون جکوزی با فایبرگلاس25-عایق کاری و آب بندی آبنما با فایبرگلاس26-آب بندی استخر با فایبرگلاس
27-آب بندی جکوزی با فایبرگلاس28-آب بندی پشت بام با فایبرگلاس29-ساخت آبنما با فایبرگلاس آبنما30-رفع نم و رطوبت با فایبرگلاس31-عایق کاری پشت بام با فایبرگلاس32-عایق کاری چاله اسانسور فشار منفی 33-ساخت و اجرای جکوزی با فایبرگلاس 34-آب بندی چاله آسانسور فشار منفی با فایبرگلاس35-آب بندی جکوزی با فایبرگلاس36-آب بندی روف گاردن با فایبرگلاس37-آب بندی پشت بام با فایبرگلاس38-اب بندی مخازن بتنی با فایبرگلاس39-عایق بدنه استخر40-روکش فایبرگلاس استخری41-ایزوله استخر با فایبرگلاس42-ساخت استخر با فایبرگلاس43-ساخت جکوزی با فایبرگلاس44-عایق کاری روف گاردن با فایبرگلاس ضد ریشه45-عایق کاری سرویس بهداشتی
بهترین فایبرگلاسهشدار پلیس فتا :

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام نیازمندیها :

نیازمندیها هیچگونه منفعت و مسِئولیت در قبال معامله شما ندارد و مسئولیت آن با آگهی دهنده میباشد.

نام آگهی دهنده :
شماره همراه : 09122724595
ID تلگرام : Fiber_glass_novin_ideh@
شماره ثابت : 33248990
موقعیت : ایران - تهران
آدرس : خيابان خاوران سه راه سيمان كمربندي دوم تهران زمان آباد خیابان جزینی پلاک ۶۷۱۰
ایمیل :
تاریخ ثبت : 1401‬ ‪مرداد‬ ‪25‬
تاریخ انقضا : 1402‬ ‪مرداد‬ ‪25‬‬
کلمات کلیدی : اب بندي, عايق فايبر گلاس, FRP, بهترین نوع عایق استخری, با دوام ترین نوع عایق, ,
950

اب بندي ,عايق فايبر گلاس ,FRP,بهترین نوع عایق استخری,با دوام ترین نوع عایق,

نظرات
حسینی
کاراشون بی نظیره
فايبر گلاس نوين ايده
عالی????
ارسال نظرات


نام و نام خانوادگی :  
متن نظر (پرسش) :  
تصویر امنیتی :
 
فهرست آگهی های مرتبط

به یک نفر کارآموز آقا علاقه مند به کار در لابراتوار دندانسازی ترجیحا با موتورسیکلت جهت انجام امور پیک لابراتوار و آموزش دندانسازی به صورت همزم...
اسماعيلي  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09197233450     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪03/09

باربری:اتوبار تهران: حمل و جابجایی بار و اثاثیه منزل بیش از 15 شعبه در تهران بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی هفتگی کامیون مسقف فلزی جهت حمل و جا...
مولانایی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09197849864     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪03/09

باربری:اتوبار تهران با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه بسته بندی،حمل و جابجایی بار و اثاثیه منزل و با بیش از 15 شعبه در تهران بصورت شبانه روزی آماده...
نیکدل  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09197849864     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪03/09

باربری:اتوبار تهران بیش از نیم قرن سابقه و تجربه در زمینه حمل و جابجایی بار و با بیش از 35 شعبه در تهران بصورت شبانه روزی آماده ارسال تریلی بغل د...
پاکدل  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09197849864     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪03/09

باربری:اتوبار تهران تجربه ایی جدید در زمینه باربری بیش از نیم قرن تجربه در زمینه بسته بندی،حمل و جابجایی بار و اثایه منزل/اداری/تجاری بیش از 25...
پارسا  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09197849864     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪03/09

برای دریافت اطلاع رسانی جامع و تخصصی و تفکیک شده مناقصه دوربین مدار بسته تبریز شرکت در مزایدات خودرو دریافت مناقصات روز سازمان ها دریافت اسن...
02187761546  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09198101572     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪03/09

-استفاده ار لایه هایژنیک -سه لایه با فیلتراسیون بالا -عرضه در بسته بندی 50 عددی -دارای لایه میانی با فیلتر آنتی باکتریال.
مجتبی فراهانی  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126001361     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪03/08

گروه صنعتی دانش بنیان خزرترانسفو با چهل سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع رکتیفایر های صنعتی با تیمی زبده متشکل از بیش از بیست نفر متخصص مهندس...
کیمیاپاور  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09121443480     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪03/08

برگزاری و میزبانی تخصصی جشن های تولد کودک و بزرگسال تزئینات و برگزاری مراسم تولد تزئینات و لوازم جشن تولد با طرح های متنوع و جذاب شامل : تم...
آقای حمید دهقان  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126119521-09122330130     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪02/31

فروش و نصب انواع جک برقی صفر تا صد پروژه نصب اجرا و راه اندازی از صفر تا صد با کمترین قیمت ممکن به همراه مشاوره و بازدید رایگان و بررسی انتخاب عا...
شرکت مهندسی الکا  ،  ایران - خراسان رضوی  ،  تلفن : 09113701736     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪02/27

مزایای عایق کاری با فایبرگلاس نوین ایده وزن سبک؛ استحکام بالا؛ دوام قابل توجه؛ پایداری نسبی دربرابر اشعه UV و مقاومت شیمیائی.کامپوزیتها ی...
عایق فايبر گلاس نوين ايده  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09122724595     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪02/25

سوئیچ سوکت فلیم پروف والسال walsall فروش سوئیچ سوکت فلیم پروف-flame proof walsall شرکت والسال انگلستان مدل EXPA SWITCH SOCKET OUTLET 15A 2P+E قابل استفاده در پالایشگاه ...
کالای برق پادنا  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09122572819     تاریخ بروزرسانی : ‪1402‬/‪02/12

طراحی ساخت و فروش انواع دیگ بخار فروش بویلر کارواش بخار دستگاه کارواش نانو بخار فروش انواع دیگ های بخار کارواش قیمت دستگاه کارواش بخار ب...
پدیده صنعت بخار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126219894     تاریخ بروزرسانی : ‪1401‬/‪12/24

شرکت پدیده صنعت بخار طراح و سازنده دیگ های روغن داغ ، مبدل های حرارتی ، برج های هوا دهی ، پالایشگاه های قیر ، کوره بوسوز طراحی و نصب تجهیزات جنب...
پدیده صنعت بخار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126219894     تاریخ بروزرسانی : ‪1401‬/‪12/24

سازنده دیگ بخار 1 تن با مشعل سازنده دیگ روغن داغ سازنده دیگ اب داغ سازنده دیگ آبگرم شرکت پدیده صنعت بخار سازنده انواع بویلر های بخار و روغ...
پدیده صنعت بخار  ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09126219894     تاریخ بروزرسانی : ‪1401‬/‪12/24

Pages :  
1 2 3


هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
طراحی و اجرا : کاریزما وب