نیازمندیها دات نت
جستجو

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی
با گسترش تکنولوژی های جدید صنعت ساختمان ما امروزه ساختمان ها و مصالحی میبینیم که نه تنها از لحاظ ظاهری زیبا و لوکس هستند بلکه از لحاظ استاندارد ها نیز وضعیت قابل قبولی دارند .
یکی از قسمت های مختلف ساختمان که تاثیر زیادی در کیفیت و زیبایی ظاهری دارد بحث کف ساختمان است . کفپوش های جدید که امروزه استفاده از آن را در بسیاری از ساختمان های لوکس میبینیم ، کفپوش اپوکسی نام دارد که در ادامه به تفصیل توضیح میدهیم .
کفپوش همیشه در صنایع ساختمانی بدلیل ایمن کردن و زیبایی محیط های مختلف ساختمان ها مورد توجه بوده و طراحان در طول سالیان متمادی به تناسب محیط از انواع کفپوش ها استفاده نموده اند.
در تجهیز و طراحی فضاهای عمومی ، انتخاب کفپوش ، علاوه در ایمنی برای حفظ ظاهر و زیبایی و دوام آن و آرامش روحی اهمیت ویژه ای دارد و طراحان و دکوراتها ، طراحی داخلی فضای عمومی را بر اساس کفپوش انجام می دهند.
فرش ، موکت ، موزائیک ، کاشی ، سرامیک ، سنگ ، پارکت ، لمینت ، وینیل ، پلاستیکی و لاستیکی ، چوب پنبه ای و الیاف پلی پروپیلن ، پلیمرها و PVC همگی در فهرست کفپوش ها دارند و هرکدام بنا به ویژگی های خود در محیط های مناسب مورد استفاده قرار می گیرد و اینک بنا به تخصیصی شدن هر صنایع، صنعت کفپوش به برکت پیشرفت تکنولوژی و فناوری و ایجاد سامانه های تحقیقی در علوم شیمیایی در 50 سال اخیر، کفپوش اپوکسی Epoxy Flooring و کفپوش پلی اورتان (پلی اورتان) Polyure thane Floor در صدر فهرست کفپوش ها می درخشد که قابلیت های زیادی از نظر استحکام، زیبایی ، انعطاف پذیری ، بهداشتی، سبکی و فرسایش دارد و از زمره کفپوش های پیشرفته عصر حاضر می باشد.
مزیت کفپوش اپوکسی این است که براحتی شسته میشود این کفپوش مقاومت بالا و عمر بالایی دارد و اجرای آن در زمان کوتاهی انجام می شود .این کفپوش را روی سطح تمیز میریزند و با شانه های مخصوصی روی سطح پهن میکنند کفپوش اپوکسی زود خشک میشود این مواد مایع است میتوان رنگ های مختلف را با هم مخلوط کرد و یک رنگ ترکیبی خاص را ساخت در عرض چند دقیقه باید رنگ ها را با هم ترکیب کرد این کفپوش اپوکسی ثابت است و دوام زیادی دارد این کفپوش معمولا در بیمارستان .سالن های ورزشی و ... استفاده می کنند . کفپوش اپوکسی یا پولی پوکساید ( قیمت کفپوش اپوکسی) که از ترکیب و واکنش سخت کننده پلی آمین با رزین اپوکساید حاصل می شودکه به عنوان روکش صنعتی در انواع مختلف تولید و استفاده می شود.
کفسازی و کفپوش اپوکسی

انواع کفپوش اپوکسی و صنعتی

کفپوش ها انواع مختلفی دارند:
1- کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک این کفپوش ها در اتاق های تمیز مانند بیمارستان ها آزمایشگاهها و غیره کاربرد دارند نباید از این نوع کفپوش در جاهای بسته استفاده کرد. نباید این رنگ نزدیک حرارت قرار گیرد و بر روی کل سطح اجرا می گردد .
2- نوع دیگرش روکش صنعتی کف ، روکش اپوکسی سبک و کم حجم است و از وجود هر گرد و غباری جلوگیری میکند و به صورت رنگ های متنوعی اجرا میگردد و آب را بخود جذب نمی کند .
3- ماستیک اپوکسی نوع دیگری است این نوع در ضخامت بالا استفاده می شود و میتوان آن را بر روی بتن و آلومینیوم پخش کرد به وسیله ماستیک حفره های موجود در سطح پر می شود .
4- ولی کفپوش اپوکسی دکوراتیو در سوپر مارکت ها و رستوران ها کاربرد زیادی دارد چون بیشتر حالت تزیینی دارد و کاملا یکپارچه می باشد
انواع کفسازی  صنعتی

فروش و مراحل اجرای انواع کفسازی اپوکسی

لیست فروشندگان کفپوش اپوکسی و اجرا کنندگان کفسازی بتنی را در انتهای این متن میتوانید ببینید و به هر لینک مراجعه کنید و سفارش دهید.در ابتدا جنس سطح باید در نظر گرفته شود و در نظر گرفتن محیط برای اجرای کفپوش اپوکسی خیلی موثر است اول باید سطح کاملا تمیز شود بعد از تمیز کردن درب قوطی را باز میکنند و رنگ را کاملا مخلوط میکنند سپس رنگ را بر روی سطح میریزند و به وسیله یک ابزار (شانه های مخصوصی) آن را پهن میکنند به طوری که تمام قسمت سطح پوشیده شود البته باید دقت کرد که به طور یکدست پهن شود در صورتی که بخواهید از فروشندگان قیمت فروش و اجرای کفپوش را بپرسید باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت آن بسته به رنگ و جنس کفپوش فرق داشته و همچنین بستگی به اندازه ی فضایی دارد که اجرای کفپوش در آن صورت میگیرد فرق میکند .انواع مختلف کفپوش اپوکسی با توجه به محیط فرق می کند به همین دلیل نوع های کفپوش های اپوکسی در محیط های گوناگون فرق می کند . قبل ازاینکه از کفپوش استفاده کنید باید سطح کاملا تمیز باشد و هیچ گونه گرد و غبار یا چربی بر روی سطح نباشد تا به کفپوش آسیب نرسد اجرا به دو روش صورت می گیرد یکی اجرای خشک و دیگری اجرای مرطوب در اجرای خشک مواد بصورت خشک بر روی سطح پاشیده می شود ولی در روش مرطوب مواد را با آب مخلوط می کنند. بعد روی سطح پخش می کنند مراحل قبل از ریختن مواد باید سطح تمیز باشد تا آسیبی به اجرای کفپوش نرسد . به وسیله مواد ریخته شده باید تمام درزها و گودی ها باید از بین برود . اجرای پرایمر بایستی برای کف های بتنی انجام شود .ماستیک کاری و بتونه کاری نیز جزو مراحلی است که باید در اجرای کفپوش های اپوکسی انجام شود .
 اجرا و فروش انواع کفپوش اپوکسی

از کفسازی اپوکسی در چه جاهایی استفاده می شود

از این نوع کفپوش ها در بسیاری از جاها کاربردهای مختلف و انواع مختلفی دارند به طور مثال برای مراکزی که کار با مواد شیمیایی و اسید سر و کار دارند از نوع خاصی از اپوکسی استفاده می کنند . در برخی از جاها که امکان خوردگی و فرسایش زیاد تر می باشد از قطر بیش تری از این نوع کفپوش ها استفاده می کنند .
جالب است بدانید نوعی از این کف پوش ها وجود دارد که در برابر جرقه و اتش های اینگونه مناسب است و در زاغه مهمات و بیمارستان ها استفاده می شود .
و همچنین در صنایع سنگین خودروسازی ، قالب سازی ، نظامی ، بهداشتی، دارویی ، غذایی ، پتروشیمی ها ، نیروگاهها ، صنایع چاپ ، فضایی و سالن های صنعتی ، انواع سوله ها ، سالن ها و سوله های ورزشی و تفریحی، انبارها و استخرها مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایا و معایب استفاده از کفپوش اپوکسی و انواع کفسازی صنعتی

در زمان های قدیم وقتی کف سالن دچار عیب و ایرادی می شد ، هزینه های سنگینی صرف تعمیر آنها می کردند و نیز زمان زیادی صرف تعمیر آنها می شد.هدف از اجرای کفسازی های صنعتی مانند نوع اپوکسی :
1- جلوگیری از این هزینه های سنگین و صرفه جویی در بحث مالی است .
2- از دیگر مزایای آن اجرای همزمان این کفسازی (اپوکسی) با مواد بتن و بتن ریزی صورت میباشد .
3- یکی از مهمترین مزایا این است که رنگ در برابر نور خورشید تغییری نمی کند و ثابت می ماند .
4- آلودگی ها به این کفسازی جذب نمی شوند اگر آلودگی یا گرد و غباری بر کف بیفتد به آسانی پاک می شود .
5-با استفاده از این کفسازی لایه سخت از بتن جدا نمی شود به دلیل اینکه چسبندگی آن بسیار مناسب است .
6- زیبایی ظاهری مخصوصا برای مراکزی که زیبایی برایشان حائز اهمیت است .و حتی این صنعت در حدی پیشرفت کرده است که کفپوش های سه بعدی نیز به بازار آمده و نیز میتوانید برای اجرای کفپوش اپوکسی سه بعدی از فعالان و شرکت های موجود در سایت بپرسید که اینکار را انجام میدهند یا خیر .
کفپوش اپوکسی سه بعدی
7- برآمدگی و گودی در این کفپوش ها نمی باشد و یکدست می باشد .
8-دوام بالا در برابر تخریب اعم از :مواد شیمیایی ، ضربه ، روغن ،حرارت بالا و .... که البته توع آن نیز بسته به تخریب های گفته شده فرق می کند و برای هر محیط نوعی که باید کار شود فرق می کند. 1- از محدود معایبی که این نوع از کفسازی ها دارند این است که لرزه های ایجاد شده به هر دلیلی حتی مانند راه رفتن را منتقل می کنند ،البته شدت آن بسیار نیست.
2- از معایب این نوع از کفپوش ها می توان به احتمال حساس شدن نسبت به سفت کننده نام برد ،که واکنش های آلرژیک را باعث می شوند . و یکی از دلایلی است که آسم شغلی را برای افراد محیط ایجاد می کند.
مزایای کفسازی اپوکسی

لیست قیمت کفپوش اپوکسی

افراد بیشتر به دنبال این هستند با مناسب ترین قیمت بهترین و با کیفیت ترین جنس را خریداری کنند نباید فقط به دنبال قیمت ارزان باشند ممکن است ارزان ترین جنس بی کیفیت ترین باشد و در مدت نه چندان دوری جنس از بین برود این پوشش ها با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش میرسند . در این صفحه میتوانید هر یک از فروشندگان کفپوش های اپوکسی را در قالب یک لینک ملاحظه کنید . به این مفهوم که هر لینکی که در این صفحه در قسمت فروشندگان و شرکت های کفپوش می بینید برای یک شرکت خاص می باشد که با وجود این ، می توانید لیست قیمت فعالان و اجرا کنندگان کفپوش اپوکسی را توسط سایت نیازمندیها تهیه کنید .
 قیمت کفپوش اپوکسی
کفسازی صنعتی, کفسازی سوله, کفپوش اپوکسی, بتن سخت مشاور،طراح و مجری تخصصی ;کفسازی صنعتی و کفپوشهای پلیمری اجرای انواع کفسازی های بتنی و کفپوش های صنعتی پلیمری از قبیل: کفپوش اپوکسی, کفپوش پلی یورتان, بتن سخت سایش, بتن الیافی, بتن ضد سایش, بتن صیقلی, بتن دکوراتیو, بتن استامپی و ... شرکت های موجود دارای کادری متخصص و با تجربه در زمینه کفپوشهای صنعتی است که با بروزترین ابزار و ماشین آلات صنعتی و رروش های روز دنیا آمده خدمت به شما کارفرمایان محترم در سراسر ایران میباشد. کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان
کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان کفپوش پارکینگ، کفپوش صنعتی، کفپوش گرانیت، کفپوش بهداشتی، کفپوش بیمارستانی، کفپوش ورزشی، کفپوش سالنی و … - کفپوش گرانیت اپوکسی: جایگزین مناسب برای کف‌پوش‌های PVC، پارکت، سنگ، گرانیت و سرامیک. - کفپوش ورزشی و کفپوش سالنی پلی یورتان: فضاهای ورزشی باز، سالن های ورزشی و باشگاه ها. - کفپوش پارکینگ: مناسب پارکینگ خانه، پارکینگ عمومی و رمپ پارکینگ. - کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک (ضد الکتریسیته): مخصوص صنایع حساس به بار الکتریسته ساکن. - کفپوش صنعتی (اپوکسی و پلی یورتان): مناسب سطوح صنعتی و تولیدی - کفپوش بیمارستانی (بهداشتی): آنتی باکتریال و مناسب صنایع دارویی، صنایع غذایی، بیمارستان‌ها، اتاق تمیز و … - کفپوش سه بعدی 3D: بهترین کفپوش برای پوشش کف حمام، کف سرویس بهداشتی و کف آشپزخانه.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودهرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
طراحی و اجرا : کاریزما وب