نیازمندیها دات نت
جستجو

اجرای سقف کاذب

اجرای سقف کاذب
در گذشته افراد صرفا به فکر ساخت و ساز بودن و توجه چندانی به زیبایی ظاهری نمی کردند ولی امروز علاوه بر ساخت و ساز مردم بیشتر دنبال این هستند که محیط های خانه های خود را زیبا جلوه بدهند . یکی از قسمت هایی که در دکوراسیون و زیبایی داخل خانه بیشتر در معرض دید است تزیین سقف است. به همین دلیل استفاده کردن از سقف کاذب در زیبایی محیط خانه نقش زیادی دارد این سقف پایین تر از سقف اصلی ساخته میشود ولی نه مثل سقف اصلی که با سیمان و ماسه ساخته میشود ، این سقف از مصالح خشک ساخته می شود بین این سقف و سقف اصلی فضای خالی وجود دارد و فشار سقف اصلی بر روی سقف کاذب نیست سقف کاذب را هم میتوان به صورت صاف و هم به اشکال مختلفی ساخت . امروزه افزایش سرعت و دقت در اجرا باعث شده است که ساخت و ساز مصالح خشک در صنعت ساختمان بیشتر مورد استفاده قرار گیرد . اجرای صحیح در ساختمان ها می تواند مصرف انرژی را کاهش دهد برای سرعت اجرای سقف کاذب می توان از نفرات بیشتر استفاده کرد . سقف کاذب سقفی سبک و استاندارد می باشد. سقف کاذب با سازه های فلزی ساخته می شود که بوسیله اتصالات به سقف اصلی وصل میشود و این اتصالات معمولا از جنس فولاد می باشد. کسی که اجرا و طراحی این سقف را برعهده دارد باید تمامی مراحلی این سازها را به خوبی بلد باشد و انواع سقف کاذب را بتواند نصب کند سقف کاذب باید به خوبی به سقف اصلی متصل شود تا بر اثر یک زلزله سقف فرو نریزد ،البته لازم به ذکر است که در بسیاری از کشورهای صنعتی و پیشرفته کمتر استفاده می شود چرا که در هنگام زلزله خطرساز می شود و در عوض به کفسازی ها بیشتر توجه می کنند . در صورتی که به زیبایی منازل خود توجه دارید میتوانید از انواع کفپوش ها نیز استفاده کنید به صفحه فروشندگان کفپوش های اپوکسی صنعتی و خانگی سر بزنید.
اجرای سقف کاذب

سقف کناف چیست

در داخل خانه ها از کناف استفاده می شود که به آن پنل گچی هم گفته می شود این پنل از گچ ساخته می شود که وزن آن هم سبک است و از کیفیت بالایی برخوردار است کناف انواع مختلفی دارد که افراد می توانند با نظر خود انتخاب کنند معمولا برای ساخت یک ساختمان قدیمی از سیمان و گچ و خاک و گچ سفید استفاده می شود که در برابر زلزله مقاوم نبودند امروزه از کناف بیشتر استفاده می شود علاوه بر وزن کم در برابر زلزله هم مقاوم است . از مزیت هایی که سقف های کناف دارند این است که با استفاده از این کناف دیگر صدا به بیرون منتقل نمی شود .

مزایای استفاده از سقف کاذب

اگر میخواهید در مورد مزایا و فایده هایی که سقف کاذب دارد مطلع شوید باید بگوییم که سقف کاذب یکی از موثرترین سازهای ساختمان برای زیبایی است از مزایای آن می توان به :
1- برای ساخت این سقف هزینه زیادی مصرف نمی شود .
2- با سرعت بالایی اجرا می شود و البته افراد با تجربه این سقف را با سرعت بالاتری نصب می کنند علاوه بر سرعت دقت بالا نیز لازم است .
3- با استفاده از سقف کاذب فضای محیط کوچک تر می شود و این امر باعث کاهش مصرف انرژی می شود برای ساخت سقف کاذب نیروی کمتری نیاز است.
4- اگر این سقف خراب شود قابل تعمیر است .
5- سقف کاذب از نظر وزن خیلی سبک است و انواع مختلف آن در برابر سرما و گرما یا انواع مواد شیمیایی رنگ آنها تغییر نمی کند.
6- سقف کاذب اگر به مرور زمان کثیف شد قابل شست و شو است .
مزایای استفاده از سقف کاذب

انواع سقف کاذب

قبلا برای ساختن سقف از آجر و گچ و ملات استفاده می کردند ولی امروزه علاوه بر سقف اصلی از سقف کاذب هم استفاده می کنند . سقف های کاذب چند نوع دارد :
1- سقف کاذب ترکیبی که اول باید زیر سازی ایجاد شود و هنگام اجرا چند نوع سقف کاذب در کنار هم را سقف ترکیبی می گویند .
2- سقف کاذب گریلیوم که با استفاده از ورق های آلومینیوم ساخته می شود .
3- سقف های چوبی که دور سقف با چوب تراز می شود .
4- ولی سقف کاذب آلومینیوم که پشت آن را با پشم شیشه پر میکنند .
5- ولی سقف کاذب رابیس از پر کاربردترین نوع سقف است این نوع سقف ها با توجه به شرایط آب و هوا بکار می روند این نوع سقف ها با قیمت مناسب ساخته می شوند .
انواع سقف کاذب

فروش و قیمت اجرای سقف کاذب ارزان

با توضیحاتی که در این صفحه داده ایم میتوانید از فروشندگان و اجرا کنندگان سقف کاذب و انواع سقف سوالات خود را بپرسید و نیز قیمت را از آن ها جویا شوید و با ارزان ترین و با کیفیت ترین شرکت وارد مذاکره شوید . توجه داشته باشید قیمت اجرای این سقف با سقف اصلی فرق میکند و هزینه جداگانه محسوب می شود . در هر لینک موجود در این صفحه یک شرکت موجود می باشد که نام و شماره آن ها در سایت قرار داده شده است که می توانید قیمت اجرای سقف کاذب را از آن بپرسید . در سایت نیازمندیها انواع محصولات ساختمانی و خدمات را می توانید در کادر بالا جستجو کنید و با شرکت های مختلف و ارزان تر کار کنید . در صورت نیاز می توانید به صفحه اجرای انواع سقف شیبدار در سایت نیازمندیها دات نت نیز سر بزنید
فروش و قیمت اجرای سقف کاذب
اجرا کنندگان تایل گچی را در این لینک دنبال کنید تولید و فروش مصالح سقف کاذب,اجرای سقف و دیوار تولید و فروش مصالح سقف کاذب کناف- مشبک-دیوار و اجرای سقف و دیوار زیر نظر شرکت کناف ایران برای دیدن نمونه کارها و لیست قیمت به شماره تماس شرکت ها مراجعه کنید
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودهرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
طراحی و اجرا : کاریزما وب