نیازمندیها دات نت
جستجو

سوله دست دوم

سوله دست دوم
سوله یا سوله دست دوم یک سازه عظیم از جنس فولاد میباشد که با استفاده از نرم افزار های مهندسی زیر نظر کارشناسان سوله ساز به وسیله پیچ و مهره ساخته میشود معمولا صنعتگران و کسانی که نیاز به راه اندازی کسب و کار خود در حوزه صنعت را دارند از سوله دست دوم و یا سوله نو استفاده میکنند.سوله ها با توجه به نیاز و استحکام در برابر فشار های وارده ساخته و عرضه میشود .سوله های دست دوم از لحاظ قیمت برای کسانی که تازه کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند بسیار مقرون به صرفه میباشد.
سوله به اقسام مختلفی تقسیم می شود که عبارتند از سوله های پیش ساخته، سوله نو و سوله دست دوم که به آن دمونتاژ هم می گویند که از این نوع سازه ها در اجرای خط های تولید شرکت های بزرگ مثل کارخانجات تولید اتومبیل، مراکز جوجه کشی و مرغداری ها و حتی آشیانه های هواپیماها استفاده می شود .

منظور از سوله دست دوم چیست ؟

بدلیل آنکه هزینه های ساخت و طراحی سوله بسیار کار زمانگیری میباشد به همین منظور کسانی که به دنبال راه اندازی کارخانه میباشند سعی بر آن دارند که از سوله دست دوم بدلیل قیمت مناسب استفاده کنند. سوله دست دوم به سوله هایی اطلاق میشوند که یک بار توسط کارخانه ای مونتاژ و دمونتاژ شده است در اصطلاح فولاد استفاده شده در سوله دست دوم قبلا در سوله دیگر استفاده شده است به همین دلیل قیمت سوله دست دوم بسیار مناسب تر از سوله نو و پیش ساخته است.
سوله دست دوم چیست

مزیت ها سوله دست دوم نسبت به طراحی سوله نو چیست ؟

سوله های کارکرده یا دمونتاژ برای خطوط تولیدی ای مناسب است که در درجه اول نمی خواهند هزینه بالاتری پرداخت کرده و کیفیت سوله خیلی مهم نمی باشد
۱. قیمت فروش بسیار مناسب تر از طراحی و ساخت سوله نو
۲. زمان کمتر برای مونتاژ شدن و استفاده برای راه اندازی واحد صنعتی
۳. دارای حق انتخاب سوله ( از لحاظ دهانه و یا قوسی بودن سقف سوله نسبت به نیاز )
مزیت سوله دست دوم

مواردی که در ساخت سوله و یا خرید سوله دست دوم باید دقت کرد.

سوله با توجه به نیاز کاربری سفارش دهنده ساخته میشود بنابراین مواردی که باید در ساخت و طراحی سوله در نظر گرفت عبارتنند از فشار وارده بر ستون های سوله در هنگام استفاده از جرثقیل سقفی باید به صورت دقیق و مهندسی بررسی شود ، موقعیت جغرفیایی محل نصب سوله و یا سوله دست دوم و اطمینان از فنداسیون و تحمل برف در سقف سوله و استفاده کاربردی از لحاظ دهانه و ارتفاع سوله در ساخت و خرید سوله دست دوم بررسی شود.
ما در این سایت سعی بر آن داریم که متخصصن و پیمانکاران این حوزه را به شما کاربران گرامی معرفی کنیم اگر شما هم جزو پیمانکاران سوله و یا فروشندگان سوله دست دوم میباشید میتوانید از طریق منوی ثبت نام عضو سایت و نسبت به درج خدمات خود اقدام کنید.
انواع سوله

جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودهرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
طراحی و اجرا : کاریزما وب