نیازمندیها دات نت
جستجو

شیلنگ صنعتی

شیلنگ صنعتی

فروش انواع شیلنگ صنعتی و منجیددار و فروش انواع شیلنگ های مورد استفاده در صنایع ، به همراه نام فروشندگان و شرکت های مرتبط با شیلنگ های صنعتی در نیازمندیها دات نت شیلنگ های صنعتی به زبان انگلیسی( industrial-hoses ) که معمولا دارای سطح مقطع استوانه ای و دایره ای شکل میباشند که بر اساس نوع کاربرد در دستگاه های صنعتی متفاوت میباشد ، پارامتر های مختلفی جهت طراحی و ساخت اینگونه شیلنگ ها موثر میباشد که از جمله آن فشار وارده بر شیلنگ ، اندازه شیلنگ ، سازگاری شیمیایی شیلنگ میباشند. از شیلنگ های صنعتی جهت انتقال سیالات از قبیل روغن ، آب ، هوا و غیره در فشار های بالا استفاده میشود ، جنس مورد استفاده در ساختن شیلنگ های صنعتی بر اساس نوع مصرف و سفارش مشتریان متفاوت میباشد ولی ماده اصلی مورد استفاده در شیلنگ های صنعتی پلی اتیلن است.

برخی از انواع شیلنگ های صنعتی را بشناسید

شیلنگ های صنعتی انواع مختلفی دارند که هر کدام بر اساس نوع کاربری متفاوت میباشد که عبارتند از :
شیلنگ های هیدرولیک
شیلنگ پنوماتیک
شیلنگ های منجیددار
شیلنگ استیل
شیلنگ سیلیکونی
شیلنگ های آتش نشانی
شیلنگ های فشارقوی
شیلنگ سم پاش
شیلنگ بنزین
شیلنگ استنلس استیل
شیلنگ های نخ دار
شیلنگ های PVC
شیلنگ های بنزینی
شیلنگ روغن
شیلنگ بتن
شیلنگ باد
شیلنگ های صنعتی بر حسب نوع صنعت مورد استفاده انواع مختلفی دارند برخی مخصوص عبور مواد شیمیایی ،برخی دیگر برای عبور مواد نفتی برخی دیگر قابلیت عبور مواد روغنی می باشند که هر کدام یک از این شیلنگ ها دارای فشارهای متفاوتی هستند و اجناس مختلفی از قبیل استیل ، آلومینیوم ،برنز و غیره می باشد.
انواع شیلنگ های صنعتی

در هنگام خرید شیلنگ صنعتی باید به چه مواردی توجه کرد

برای خرید هر محصولی باید به بعضی از فاکتور ها و موارد مختلف توجه کنید که شیلنگ صنعتی مستثنا از این امر نیست . در صورتی که میخواهید شیلنگ صنعتی بگیرید به نکات زیر توجه کنید : 1- در ابتدا توجه کنید که تمامی استاندارد های مورد نیاز در شیلنگ مد نظر رعایت شده باشد .
2- قطر شیلنگ صنعتی یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد که قطر در دو سمت داخل و خارج باید مورد توجه باشد و مهم است برای منظوری که میخواهید شیلنگ تهیه کنید چه قطری برای عبور مایع لازم است .
3- به غیر از آن نوع حرارت مواد و مایع عبوری از شیلنگ در انتخاب آن موثر است و باید برای عبور مایعات داغ از شیلنگ هایی که برای این منظور تهیه شده است استفاده کنید .
4- علاوه بر آن باید به جنس مایعی که باید از شلنگ عبور کند توجه کنید چرا که مواد شیمیایی و اسیدی را نباید از شلنگ های پلاستیکی و معمولی عبور دهید .
5- علاوه بر موارد گفته شده فشار مایعی که قرار است عبور کند را نیز مد نظر داشته باشید .
خرید شیلنگ صنعتی

در مورد شیلنگ های صنعتی و عمر آن ها بیشتر بدانید

هنگام خرید شیلنگ باید دقت کرد که لایه داخلی شیلنگ مقاومت لازم را داشته باشد وجود مواد شیمیایی یا اب شور یا الودگی و نور خورشید باعث میشود عمر شیلنگ کمتر شود و به مرور زمان خراب شود روی هر شیلنگی اندازه شیلنگ .نوع شیلنگ و سال تولید ذکر می شود در بعضی موارد شیلنگ باید رسانا و بعضی موارد غیر رسانا باشد عمر شیلنگ به محیطی که در ان قرار دارد بستگی دارد شیلنگ ها یا نباید در محیط گرمایی باشند یا باید محافظ داشته باشند باید شیلنگ ها را بررسی کرد که ترک نخورند خشک و پوسیده نشوند ان ها را به موقع جایگزین کنند از این رو مصرف کننده باید به این نکات توجه کند تا مشکلی پیش نیایید

از فروشندگان موجود در نیازمندیها شیلنگ صنعتی تهیه کنید

در سایت نیازمندیها ما فروشندگان و شرکت های فعال در زمینه انواع شیلنگ های صنعتی را معرفی میکنیم تا بتوانید از بین شرکت های موجود در این قسمت از بازار صنعت خرید آگاهانه ای داشته باشید . با استفاده از شماره ها و شرکت های موجود در سایت می توانید از مشاوره رایگان شرکت ها بهرهمند شوید و اطلاعات لازم و کافی را قبل از خرید کسب کنید . در صورتی که شما نیز یکی از فروشندگان شیلنگ ها و شیر آلات صنعتی هستید می توانید از امکان تبلیغات رایگان سایت ما استفاده کنید و از قدرت سایت ما استفاده کنید و انواع شیلنگ های خود را معرفی و تبلیغ کنید . البته با پرداخت هزینه نیز می توانیم در صفحه مربوط به شیلنگ های هیدرولیک ، پنوماتیک و دیگر شیلنگ های صنعتی تبلیغات شما را بالا بیاوریم . در صورتی که نیاز دارید در یک کلمه خاص در گوگل بالا بیاید می توانیم این کار را نیز برای شما انجام دهیم .برای این منظور می توانید کلمه مورد نظر خود را به ما بگویید تا شما را در سایت گوگل در صفحه اول قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر چه در مورد انواع شیلنگ های مورد استفاده در صنایع و چه تبلیغ در موضوعات دیگر می توانید از مشاوره رایگان پرسنل ما در نیازمندیها دات نت کمک بگیرید .
فروش شیلنگ صنعتی

جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودهرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
طراحی و اجرا : کاریزما وب