نیازمندیها دات نت
جستجو

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان
پس از گذشت چندین سال از عمر احداث هر ساختمانی ، باید به دلیل جلوگیری از هر حادثه ای یا تخریبی ، بازسازی ساختمان اجتناب ناپذیر و لازم است ، که با بررسی دقیق توسط مهندسین خبره صنعت ساختمان سازی اینکار انجام می گیرد.

به چه دلیل باید ساختمان را نوسازی کنیم ؟


رویه نوسازی ساختمان به چند منظور بستگی دارد ، گاهی صاحب ساختمان علاقمند است که ساختمان خود را با تغییراتی در محیط داخلی و یا بیرونی و یا به دلایل خرابیهای که در ساختمان ایجاد شده است ، حفظ کند و یا ساختمان به دلایل تاریخی، معماری خاص ، سنتی آن بازسازی و نگه داری گردد.زیرا سازمان فرهنگ و هنر به این نوع ساختمان ها اجاره تخریب نمی دهند و به عنوان یک اثر تاریخی و ملی بازسازی میگردد.

در ساختمان های قدیمی به چه مواردی باید توجه کرد ؟


در بازسازی ساختمان ها ، بالاخص ساختمان های قدیمی به سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، وسایل بهداشتی ، لوله کشی ها ، اتصالات ، دریچه ها ، لوله های فاضلاب ، عایق بندی سرویس ها و پشت بام ، نورگیری و نورپردازی ها توجه ویژه میشود.
تغیرات در دیوار های اصلی و فرعی داخلی ، کف ، آشپزخانه و بطور کلی برای زیبایی نما و داخلی ساختمان توجه ویژه داشته و از طریق مهندسین خبره ساختمان و طراحی مورد بررسی دقیق قرار گرفته و سپس بازسازی میگردد. انواع بازسازی ساختمان بنا به وسع مالی صاحب ساختمان انجام میگیرد و قدر مسلم بازسازی ساختمان با گچ بری ها و نورپردازی ها و باغچه های زیبا جذابیت بیشتری خواهد داشت.
نقاشی ساختمان,فروش انواع کاغذدیواری,نقاشی بلکا
star
» نقاشی ساختمان,فروش انواع کاغذدیواری,نقاشی بلکا
نقاشی ساختمان,رنگ روغن,رنگ پلاستیک واکریلیک گروه نقاشی با ۲۰ سال سابقه درخشان در نقاشی آماده هرگونه خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی در اسرع وق...
    اقای طاهری   ،  ایران - تهران  ،  تلفن : 09128599336-09192974054هرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
طراحی و اجرا : کاریزما وب