نیازمندیها دات نت
جستجو

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان
پس از گذشت چندین سال از عمر احداث هر ساختمانی ، باید به دلیل جلوگیری از هر حادثه ای یا تخریبی ، بازسازی ساختمان اجتناب ناپذیر و لازم است ، که با بررسی دقیق توسط مهندسین خبره صنعت ساختمان سازی اینکار انجام می گیرد.

به چه دلیل باید ساختمان را نوسازی کنیم ؟


رویه نوسازی ساختمان به چند منظور بستگی دارد ، گاهی صاحب ساختمان علاقمند است که ساختمان خود را با تغییراتی در محیط داخلی و یا بیرونی و یا به دلایل خرابیهای که در ساختمان ایجاد شده است ، حفظ کند و یا ساختمان به دلایل تاریخی، معماری خاص ، سنتی آن بازسازی و نگه داری گردد.زیرا سازمان فرهنگ و هنر به این نوع ساختمان ها اجاره تخریب نمی دهند و به عنوان یک اثر تاریخی و ملی بازسازی میگردد.

در ساختمان های قدیمی به چه مواردی باید توجه کرد ؟


در بازسازی ساختمان ها ، بالاخص ساختمان های قدیمی به سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، وسایل بهداشتی ، لوله کشی ها ، اتصالات ، دریچه ها ، لوله های فاضلاب ، عایق بندی سرویس ها و پشت بام ، نورگیری و نورپردازی ها توجه ویژه میشود.
تغیرات در دیوار های اصلی و فرعی داخلی ، کف ، آشپزخانه و بطور کلی برای زیبایی نما و داخلی ساختمان توجه ویژه داشته و از طریق مهندسین خبره ساختمان و طراحی مورد بررسی دقیق قرار گرفته و سپس بازسازی میگردد. انواع بازسازی ساختمان بنا به وسع مالی صاحب ساختمان انجام میگیرد و قدر مسلم بازسازی ساختمان با گچ بری ها و نورپردازی ها و باغچه های زیبا جذابیت بیشتری خواهد داشت.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودهرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
طراحی و اجرا : کاریزما وب