نیازمندیها دات نت
جستجو

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت
درب ضد سرقت از اسکلت فلزی محکم و قوی شامل حداقل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد با طرح چوب طبیعی و با لایه میانی پلی اورتان در طرح و شکل و رنگهای مختلف با قفل و یراق پیشرفته درب ضد سرقت ساخته میشود و چهار چوب این درب ها ، پیش ساخته از ورق با ضخامت 1/5 میلی متر و عرض 7 سانتی متری و با پایه مقاوم ضد زنگ ساخته میشود که استحکام بسیار زیادی نسبت به درب های معمولی دارد.
اولین انقلاب بزرگ در دوران بشریت مربوط به عصر نو سنگی است که انسان وحشی از مرحله شکار به مرحله کشاورزی وارد شده است و قطعا همان انسانها برای رفت و آمد به درون و بیرون پناهگاه و خانه خود از در سنگی و چوبی ( فروش درب ضد سرقت ) استفاده نموده است. مدارکی از معماری کهن ایران بجا مانده در دروازه مهریز یزد میباشد.
با پیشرفت تمدن و افزایش شهر نشینی و زندگی مدرن امروزی و پیشرفت چشمگیر علم و تکنولوژی و افزایش دامنه آسیب و خطر ناشی از آتش و سرقت بدلیل عدم رعایت مقررات ایمنی و ناهنجاری اجتماعی باعث میگردد که الگوی زندگی انسانها ، با تغییرات و تحولات اساسی رو برو گردد و به دنبال راه های برای ایجاد امنیت و آرامش باشد و با اقداماتی از حریم خانه خود حفاظت نماید در این راه استفاده از درب ضد سرقت ، امنیت و آرامش بیشتری را برای محیط خانه ایجاد و به ارمغان می آورد.
در زیر لیست تولید کنندگان و فروشندگان درب ضد سرقت به حضورتان معرفی میگردد.
جستجو برای این واژه بدون نتیجه بودهرگونه کپی برداری از مقالات با ذکر لینک نیازمندیها دات نت بلامانع است .
طراحی و اجرا : کاریزما وب